Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki!

Nadszedł ten czas kiedy moja misja na tym forum dobiega końca.

Ostatnimi czasy wszyscy znawcy tematu #niemcy ucichli ze swoimi teoriami z dupy wziętymi.
Nie można juz usłyszec:
- że sklepy w De do 18-tej tylko
- że wózki dziecięce produkowane w De sa w PL sprzedawane o 300eur taniej niz w Niemczech
- że nie można visa płacić w sklepach
- że kurierzy i poczta w sobote nie pracują (trzeba brać wolne w pracy)
- że przedszkole kosztuje 600eur za 1 dziecko miesięcznie :D

I pomysleć że te konfabulacje to posty jednego człowieka który kiedys płakał że po 6 latach i 8 miesiącach dalej nie ma borda, a to jest jego głowny cel życiowy :D

Drugim powodem mojej radości to wpisy "inteligencji",brzydzących sie postami ludzi na FB np. z wakacji( gdzie ludzie umieszczaja autentyczne fotki z miejsc gdzie byli). Jednocześnie sama "inteligencja" wali puste przechwałki na anonimowym forum jaki to sprzet nie posiadaja,ile to nie zarabiaja i co oni to nie robia :D oczywiście bez fotek.
Ciekawe dlaczego dupa ich piecze o te posty na FB?
Na FB sie nie pochwala bo ich realni znajomi wiedza doskonale że to przegrywy piwniczni. Nikt im tam nie uwierzy. Dlatego przenosza się na piwniczne fora.

Reasumując. Moja misja obnażania obłudy dobiegła konca. Jednak nie czujcie sie bezkarni. EmigrantEkonomiczny to moje 4 czy 5 konto tutaj i pewnie znoawu powróce pod nickiem paciorkijednego_rozanca czy innym takim i dalej bede Was sprowadzał do parteru.

#emigracja #zjeby #polska #wykop

Pozdrawiam @tusiatko i @miki4ever
  • 51
@Emigrant_Ekonomiczny: O chorera, ale mi pojechałeś. xd Usuń to konto, popatrz wszyscy ciebie już na czarno dali, tylko mnie ta twoja osoba na tyle bawi, że sobie ciebie zostawiłam odblokowanego. Więc korzystam z tej okazji i proszę ładnie usuń konto, tak jak obiecałeś. :D