Wpis z mikrobloga

Kiedy czytam ten artykuł naprawdę nie wiem, co w głowie ma Kaczyński czy szeregowy pisowiec. Macierewicz autorem sukcesu Szczytu?
Do NATO wprowadzili nas Geremek z Kwaśniewskim, a szczyt w Polsce załatwił Komorowski. Spijanie śmietanki przez PiS jest nie tylko obrzydliwe, ale też kompletnie intelektualnie nieuzasadnione.
#neuropa #4konserwy #polityka #szczytnato #bekazpisu
  • 29
  • Odpowiedz
@Majk_:

Macierewicz autorem sukcesu Szczytu?

Zapewne wejściem do CEK NATO i wyrzuceniem dyrektora bez uzgodnienie z MON Słowacji. Poważne sygnały dochodziły wtedy, że rozważane jest przeniesienie szczytu NATO do Rygi.
  • Odpowiedz
@Majk_: I słusznie ze spijaja bo to byl bardzo dobrze zorganizowany wzczyt, a jesli myślisz ze odbył sie on dzieki komuchowskiemu to żyj w swojej rzeczywistości dalej
  • Odpowiedz
@Andreth: Nie, przeczytałem na twitterze założyciela klubu atlantyckiego, który powstał w 90 roku i który to powstał po to by uściślać nasze relacje z NATO. Ale rozumiem, że dla Ciebie jedynym źródłem może być Gazeta Wyborcza. Po za tym nigdzie nie napisałem, że Macierewicz nie był przeciwny. Nie każdy, kto ma odmienne zdanie od Was jest za PiSem ale widzę, że pojąć to trudno.
  • Odpowiedz
Nie, przeczytałem na twitterze założyciela klubu atlantyckiego, który powstał w 90 roku i który to powstał po to by uściślać nasze relacje z NATO


@Cuntenti: Zalinkuj. Nie to, ze ci nie wierzę, ale kontekst jest istotny.

ale proces naszej integracji z NATO zaczął się w 91/92 roku więc robienie z niego ojca wstąpienia jest nieprawdziwe.


Owszem, obie strony pomijają rolę Wałęsy. Jakos też mało słyszę o Brzezińskim.
  • Odpowiedz
@Cuntenti: Wybacz, ale to nie poważne źródło (publicysta wSieci?). Ponadto uprzejmie przypominam taki "drobiazg", że w 1991 w Polsce stacjonowala jeszcze Armia Czerwona i miała pozostać jeszcze przez 2 lata. Można było zakładać sobie "kluby promujące", ale rządzący politycy musieli w oficjalnych wypowiedziach uwzględniać ten "drobiazg".
  • Odpowiedz
@Andreth: Czekaj czekaj, czy ty aby nie wkleiłaś mi artykułu z GW z 92 roku, którym chciałaś mi udowodnić, że Macierewicz był przeciw? Nie rób z logiki sama wiesz czego. A ten pan niech sobie będzie i felietonistą Wróżki, fakt jest taki, że siedział w tym od początku i wiedzę ma, zresztą w tej kwestii jest obiektywny bo jakbyś nie zauważyła nie wymienia tylko Mazowieckiego i Geremka a również Skubiszewskiego czyli
  • Odpowiedz
@kyloe @marcinnet z racji tego, że zaplusowaliście ostatni wpis @Andreth chciałbym żebyście się do tego odnieśli co napisałem niżej (gdzie się mylę), bo póki co wyglądacie na bojówkę neuropy, która zaplusuje wszystko co jest zgodne z linią partii.
  • Odpowiedz