Wpis z mikrobloga

Hej ludzie, zastanawiam się na jaki bank zmienić T-Mobile usługi bankowe, który wprowadza jakieś dziwne zmiany, w tym opłaty za wypłaty z bankomatów.
Czego potrzebuję:
- darmowa wypłata ze WSZYSTKICH bankomatów w Polsce
- darmowe prowadzenie konta
- darmowa karta (może być z warunkiem dokonania transakcji kartą)
- ogólnie bank, któremu nie trzeba płacić haraczu
- mile widziane niezłe konto oszczędnościowe

Może też zmieniacie teraz TMUB na coś lepszego i już znaleźliście coś sensownego?

#kontobankowe #banki #pieniadze #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
  • 11
@wszystkojuzzajete: niby smart bank jest darmowy, ale nie maja wlasnych punktow, a wplaty jedynie przez euronet z % od kwoty.
Przeszedlem ze smart do mbanku i jestem zadowolony. Wszystko za darmo, brak oplat za karte przy trzech transakcjach bezgotówkowych (bez okreslonej kwoty). Tylko ze bankomaty nie sa wszystkie darmowe, ale euronety i planet cash jak najbardziej, a ich chyba jest najwiecej.
@wszystkojuzzajete: @PawelMering: @maximuss:

Jak sprawdziłem - Alior nadal powinien oferować Konto Wyższej Jakości, gdzie ma się darmowe wszystko (AFAIK poza przelewami ekspresowymi) pod warunkiem wpływu 2500 pln na konto.

Sam z takiego konta korzystam, fajne jest. Mam wszystkie bankomaty za darmo, oraz dwie niezalezne karty debetowe do tego konta (jedną zbliżeniową oraz z CVV2, drugą bez zbliżenia oraz CVV2), więc nawet gdyby mi jedną coś popsuło, to nie byłoby
@wszystkojuzzajete, zachęcamy do uruchomienia naszego rachunku eKonto z taryfą plus. Prowadzenie rachunku jest darmowe, jeżeli zasilisz go kwotą 1000 zł miesięcznie. Kartą wydaną do konta możesz posługiwać się bezpłatnie ze wszystkich bankomatów na świecie (pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu). Dodatkowo, jeżeli dotychczas nie byłeś naszym klientem i otworzysz rachunek do 01.08.2016r. możesz otrzymać nawet 500 zł zwrotu. Więcej o promocji przeczytasz na stronie: https://www.mbank.pl/indywidualny/promocje/konta/zyskuj-z-ekontem/ Jeżeli chodzi o oprocentowanie