Wpis z mikrobloga

@69_69: Oj to było już wiele razy przerabiane,że każda kopalnia w chmurze to scam.Nie jeden producent koparek okazał się scamem.Nabrali kasy na koparki,a ludzie tych koparek nigdy nie zobaczyli.Każdy kto tu jest wie,że kopanie w chmurze to na dłuższą metę oszustwo.
@HHHH: Nie usuwają wpisów - wystarczy patrzeć na daty i na to co jest na tapecie w tym momencie w miningu. równie dobrze mogłeś wygrzebać temat S5, która jest nierentowna juz od bardzo dawna.
@69_69: cos mi sie nie zgadza
1. hash -> ant s7 -> shop
AntminerS7 4860.0GHS
A =Price: 450.0 USD (0.6622692฿)
Maintenance Fee:$0.0005796/GHS/Day
B = **FEE = 4860 * 0,0005796 *30 = 84,50$

2. obojetnie jaki calc miningu
C =
trudnosc * moc * 30dni = 0.17180239 = $111.78

3.
D = C-B = 27.28$ (1 miesiac)

4.
% D/A = 6%**

skad Ci wyszlo 13%? chyba ze gdzies sie jeblem
@HHHH: nie wiem co i jak liczysz, pewnie gdzieś się walnąłeś. Najprostszy sposób aby to sprawdzić to zakupić np. 100 ghs mocy i zobaczysz ile % btc włożonego masz po miesiącu. Wychodzi jak pisałem. A co do "p.s." chłopie wykupujesz moc w tej kopalni, w tej konkretnie, nie moc do wykorzystania w dowolnym miejscu. Jak chcesz kopać w dowolnej to kup koparkę, opłać u siebie prąd a kop gdzie Ci pasuje
@69_69: JAK TO NIE WIESZ CO LICZE :D ile otrzymujesz BTC po odjeciu MAINTENANCE FEE :) czyli z 1x s7 miesiecznie otrzymasz 27$ (optymistyczne wyliczenia :D )

tak rozumiem, dlatego kopanie jest w tym momencie nieoplacalne, jesli mowa o BTC ( polecam coinwarz i sobie luknac co sie oplaca ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zadzwil mnie twoj wpis. dlatego sprawdzilem

co do obliczen to nie sadze ze
@HHHH: Teoria mówi o trudności, a praktyka pokazuje, że kopalnia jedzie równo, bo jak narazie kopie więcej niż mozna się spodziewać wg. obliczeń. Stąd te różnice. Ja ciągle nie rozumiem jednego, że każdy z krytyków robi to w teorii, a aby zrozumieć, że jest inaczej wystarczy drobna inwestycja 60-90 zł i masz te 200-300 ghs, po miesiącu widzisz,czy masz z 90 zł: 101 zł, czy 94,50 zł. Proste jak drut. No
@69_69: czemu ciagle uwazasz siebie za guru a innych za teoretykow? wbilem w cex.io jak powstawalo, pamietam jaki byl placz gdy moglo miec 51% mocy i wiem ze to nie dziala

to prosze pokaz z logow, ile wplaciles ile jestes do przodu, ale tak dokladnie wejdz w zakladke wyplata