Wpis z mikrobloga

@JeyKay: Kolejny teoretyk. Jestem w cloud miningu w kopalni Antpool odkąd udostępnia kopanie w chmurze, więc Proszę Cię nie usiłuj mi pisać, że jest inaczej niż widzę. Masz pojęcie ile z Antpool ( w tym momencie największej kopalni BTC ) % jest z chmury ? Pewnie nie. Więc po co piszesz ? Wybacz, ale mnie nie przekonasz, że to jest BE podając przykłady scamu.
@69_69: OK, jesteś zadowolony to git, każdy ma inne wymagania zarobkowe. Dla mnie CM to strata czasu. Interesowałem się CM od początku zeszłego roku i "odrobiłem dużo lekcji". I doszedłem do wniosku że najbardziej opłacalne w tej chwili, jest samodzielne kopanie altcoin-ów (najszybszy ROI i większe zarobki), inwestycja w BTC i ewentualnie giełda jak ktoś ogarnia.
@JeyKay: myślę o R9 280x / 6 sztuk. Póki co szukam w dobrej cenie, bo angole wszystko na pniu wykupują co się pokaże w dobrych pieniądzach i niezajechane.
@JeyKay: a widzisz, cenna uwaga, bo z testów wynika,że pod pełnym obciążeniem R7 370 pobiera 210-215W. W takim razie pomierzę i zobaczę, bo 370 mam do wzięcia na próbę od ręki. Jeżeli jest 110 W to inna rozmowa. Ile na tej 4 średnio na miesiąc wykopiesz i gdzie jesteś wpięty ? Dzięki
@69_69: Niemożliwe, PCI-express x16 poda max 75W, zasilacz na linii 12v 6pin gnieździe poda max 75W. W R7 jest jedno gniazdo 6pin. Ktoś kto testy robił to jakiś cymbał.
@69_69: Poza tym, jaki zasilacz miałby pociągnąć 6x R9 280x 1800W ? Poszukaj sobie po ile takie zasilacze chodzą. Pomijając, że jeden zasilacz raczej nie obsłuży 6x R9
To tylko moja jedna koparka, mam jeszcze 2 inne które kopią w mojej pracy na ten sam adres. Mnie jedna wyniosła mniej niż 2k PLN oczywiście w używanych flakach. Domowa miesięcznie na czysto wykopuje około 350 PLN
@JeyKay: No nawet, jak Ci wyszła 2000 pln, to jest 9 miesięcy: w tym czasie rozlecą się wiatraki na amen, trudność wzrośnie a stopa zwrotu taka sama jak z kopania w chmurze. Szkoda to składać i trzymać, skoro to to samo.