Wpis z mikrobloga

Mirki! Mam dylemat z którymi się rozstać. T420 praktyczniejszy w pracy, matryca 1600x900.
X220 super procesor i7-2640.
x60t nie opłaca się sprzedać a głupio w domu trzymać.
Serce mówi "zostaw x220" bo mniej waży, lepsza klawiatura, lepsze wykonanie. Logika "zostaw t420" bo ma normalną rozdzielczość i mniej zajechaną baterię.
Laptopa głównie używam do pracy poza domem. W x220 denerwuje mnie zbyt niska rozdzielczość zwłaszcza gdy łączę się z innymi komputerami. W T420 beznadziejne kolory matrycy, gorsze plastiki i klawiatura mimo iż wygląda tak samo, działa o wiele gorzej niż ta w x220. Do tego t420 ma słabszy CPU a waży o wiele więcej...

Pomocy bo żona z domu wygoni!
#thinkpad #laptopy #problemypierwszegoswiata
damist - Mirki! Mam dylemat z którymi się rozstać. T420 praktyczniejszy w pracy, matr...

źródło: comment_GAXJH5ZovK6OeMwooVeCI4eRo96Psep9.jpg

Pobierz
  • 14
@wytrzzeszcz: Na co dzień używam macbooka pro. Do pracy noszę na przemian x220 lub T420. X60 leży i się kurzy, czasem do rysowania się przydaje. To nie jest normalne mieć tyle laptopów dlatego muszę się pozbyć chociaż jednego. Najchętniej sprzedałbym x60t ale jego wartość jest już prawie zerowa. Wybór musi paść między x220 a t420. Jeśli zostawię x220 muszę mu kupić baterię. Jeśli t420 bez dodatkowych kosztów się obędzie. Ale ta