Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr: Oszukała mnie

Miała niby zawsze plasterek, ufałem jej. No to super, jeśli myśli że na dziecko mnie złapie podstępnie. Bo ja złapać się nie dam.
Wiem co zrobię, nie wiem tylko jak jej to powiedzieć. Bo zgodnie z umową - nie planowaliśmy [MY] dziecka i zgodnie z umową finansowałem jej plasterki 50/50. A teraz to niech mnie w du^e pocałuje. Płacę połowę za zabieg. Jak się nie zgodzi to tym bardziej potwierdzi, że miała w dupie umowę i chce mnie zaszantażować. A wtedy tym bardziej i tym szybciej się pozegnam. Boże, dziewczyny, na nic bardziej wyrafinowanego was nie stać? Zawsze ten sam podły scenariusz? Obyście na starość same pomarły. Oby wam dziury mchem zarosły.

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 184
@AnonimoweMirkoWyznania: stosuj gównoantykoncepcję, miej pretensje do kobiety, że w ciążę zaszła.
A to, że proponujesz "zabieg" i jej domniemany sprzeciw wobec niego tłumaczysz tym, że chce Cię wrobić w dzieciaka, a nie bierzesz pod uwagę tego, że po prostu to jest sprzeczne z jej sumieniem świadczy o Tobie co najmniej słabo.
Dorosły jesteś, weź odpowiedzialność za siebie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nie wiem... czy zawsze wpadka musi oznaczać 'łapanie na dziecko'?
Sorry, ale jakbym ja zaliczyła wpadkę, facetowi by się to nie podobało to niech on się goni. I jakby podszedł do tego: 'nie jestem gotowy', 'nie chciałem dzieci, co my z tym teraz zrobimy...' to spoko, poradzę sobie sama, niczego od niego nie chcę... ale jakby jego pierwsza myśl była że ja go próbuję w coś wrobić to niech
OP: @Asterling: Gównoplasterki zamawiane przez internet to sobie na zeszyt przyklej
@wykopowy_brukselek: i Ja i Ona nie chcieliśmy dziecka a chcieliśmy się pukać
@shelob: Hormonalny na receptę od ginekologa, na pewno nie evra ale ty wiesz lepiej
@pestis: chociaż mi nie do śmiechu to się uśmiechnąłem
@Warszawianka_01: Jako dorośli ludzie nie planowaliśmy potomstwa, niestety niedorosła partnerka chyba zdanie zmieniła bez mojej wiedzy.

To jest anonimowy komentarz.
OP: @Jessamine: nie mam do takich jak ty kobiet szacunku. Sprawa pomiędzy nami była jasna: i ONA i JA nie chcialiśmy mieć dzieci. Lekarz, rozpoznanie, dobór. A teraz jest ciąża którą JA nie chcę i zdania nie zmieniłem, a ONA... ? Jeśli zdania nie zmieniła to pójdzie grzecznie na zabieg, jeśli zdanie zmieniła to wtedy będzie mieć problem. Jeżeli skończy się to alimentami to zniszcze jej życie.
@Miglancu: j/w
@AnonimoweMirkoWyznania: ale jestes debilem. Organizm to nie komputer, że ustawisz i bedzie blokować możliwość zajscia w ciąże xD Nawet używajac tabletek, palstrów i gumek jednocześnie moglibyście wpaść. Niszczyć życie bo nie bedzie chciała zabijać dziecka swojego? Może i nie planowała ale skoro już zaszła to równie dobrze może zechcieć je urodzić i tyle, oby z dala od ciebie bo jesteś patologiczny.