Wpis z mikrobloga

Yorck jest #!$%@?. Na 14 bitew 4 fragi, i 4 winy. 14 bitew aby skile kapitana się odblokowały. Pociski lecą pół roku. Jakoś wszyscy dookoła ładują we mnie salwy za pół hp, a ja mam biedę wsadzić komuś cytadele. Ogólnie, 2/10, może ktoś mi powie jak tym drewnem grać XD
#worldofwarships
  • 8
@datmoor: Jest bardzo specyficzny ten okret. Staraj sie glownie polowac na wrogie krazowniki, HE na nim to dosc mocna porazka, ale AP czasem potrafia milo zaskoczyc. Jezeli chodzi o zasieg to optymalny niestety wynosi jakies 11km, dalej trafienie w cel to juz loteria ;p
@Chlebogryzarka: Podpłynąć do kogoś na 11 km to raczej nie jest nic łatwego. Z AP wale cały czas, okręt ma 210 i powinien sprzedawać dosyć konkretny dmg. Pociski szybko wytracają prędkość więc trzeba się uczyć celować na nowo.
Mam wrażenie że jankeskie kążowniki mają jakiś boost do pancerza i do dmg, bo ostatnio leją mnie dość konkretnie.
Jak się znowu na niego wkurze to albo będę bawił sie Kirowem, Mogami, albo
@datmoor: Ogolnie krazki w tej chwili nie urywaja tylka. Najgorsze jest to, ze na cholerne rankedy mam tylko krazki, to jest dopiero bol, gdy widzisz, ze druzyna nie ogarnia, a sam masz okret, ktorym ciezko zrobic jakiekolwiek carry. Chociaz i tak wole Yorcka od Pepsi. Ten pierwszy przynajmniej nie jest widoczny z orbity.
@Chlebogryzarka: Ja na ranki man obecnie Omahe, Kirowa, Gremka, Gniewnego i Kamikaze. Omaha ma słaby zasięg, Kirowem jeszcze nie do końca ogarniam, Gniewny ma słabe torpedy. Więc co? Gremek, choć niszczarkami gram głównie dla funu a nie dla statów. Jak żyć...
Omahe, Kirowa, Gremka, Gniewnego i Kamikaze.


@datmoor: Daleko samymi 5 nie dotrzesz xD Mi zajęło 17 bitew dotarcie do rank 15 gdzie już nie da się grać 5. I dalej nie mam czym grać, bo moje jedyne 6 do tej pory to New Mexico (chociaż może for the lolz tym pogram) i stockowy Farfagut, który nadal nawet żarówy nie ma.
DD ftw, ani jednej bitwy nimi nie przegrałem, Minekaze i Nicholasem.