Wpis z mikrobloga

Protip: włączcie sobie alternatywny tryb wyświetlania i strzelajcie, gdy zamruga wam stoper - gwarantowane trafienie. Niestety nie wiadomo, w którą część okrętu dokładnie, gdyż mruga na całą długość okrętu do którego celujecie - jeśli macie chwilę, za jego pomocą da się zatem te wymierzyć środek okrętu. Cytadele wchodzą jak szalone :)

Pod spodem filmik instruktażowy.

#worldofwarships #wows
Sentryt - Protip: włączcie sobie alternatywny tryb wyświetlania i strzelajcie, gdy za...
  • 8
  • Odpowiedz
@Sentryt: Nie do końca, ja osobiście tego nie testowałem, ale ludzie pisali że działa to na niektórych okrętach, ale na niektórych śle pociski w #!$%@? w ten sposób. I ludzie pisali że próbując się z tym bawić strzelają gorzej niż normalnie.
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: Śle w #!$%@?, bo nie biorą pod uwagę długości okrętu - też tak miałem. Poza tym, jeśli odległość jest duża to cel ma więcej czasu na reakcję. Póki co testowałem to jedynie na pancernikach, możliwe że na innych typach się to nie sprawdza.
@Jade: Póki co nie usunęli tego w patchu poprawkowym, więc to chyba nie bug... A odnośnie braku stałego alternatywnego widoku - przeszkadzał mi bardziej niż pomagał
  • Odpowiedz
@Sentryt: Właśnie z tego co ludzie pisali to dość dobrze działa na pancernikach, ale na innych okrętach już nie. Sam zauważyłem to kilka razy grając Kongo i na Kongo faktycznie pokazywało prawidłowo, tam gdzie sam bym celował.

I to nie jest bug, to jest pozostałość z alfy, będzie usunięte w kolejnym patchu.
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: @Sentryt: dobre to jest do określania w jakim kierunku płynie statek jak jest do nas pod kątem - takie najtrudniejsze do wycelowania strzały, wtedy fajnie można nacelować gdzie płynie i tylko odpowiednie opoźnienie i co nieco wejdzie

ale tak to wole celować wg Notsera czyli 10 tikow na 20 wezlow i 15 na 30 przy szybszych statkach i wchodzi 9/10 strzalow
  • Odpowiedz