Wpis z mikrobloga

W końcu, po kilku koncepcjach, jest. Nowy nabytek.

Początkowo miał być i5 4690K i GTX 970. Potem wyszły Skylake, długo więc się nie zastanawiałem, i w mojej głowie siedział już tylko i5 6600K, ale nadal w duecie z 970tką.
Dni i tygodnie mijały, a komputer nadal był tylko w mojej głowie, bo zbytnio mi się nie spieszyło. Postanowiłem poczekać na premierę Pascali i wtedy zadecydować.

Jak widać, finalnie górę nad zdrowym rozsądkiem wziął 1070 :x Śmieszne tym bardziej, że pewnie za 2-3 miesiące granie mi się znudzi xD

Tak, wiem, za kasę, którą wydałem na całość miałbym i7 i 1080. Niby tak i nie. Bo koniecznie chciałem mieć taką obudowę, system, chłodzenie i płytę, więc gdybym wziął lepsze podzespoły, to wyszłoby jeszcze drożej, co osobiście uważam już za przegięcie. I tak, to co teraz wydałem, to chyba spore przegięcie, ale #!$%@?ętym jest się całe życie i żyje się tylko raz xD

Idę poogarniać trochę syf za biurkiem i biorę się za składanie tego sprzętu. To będzie udany weekend piwniczenia ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS. myszka i klawiatura póki co najzyklejsze, potem pomyślę o czymś lepszym ;) Na razie muszę się zastanowić czym to przetestować :P

#pcmasterrace #gry #steam #chwalesie #pokazzakupy ##!$%@?
Pobierz Lookazz - W końcu, po kilku koncepcjach, jest. Nowy nabytek.

Początkowo miał być i5 ...
źródło: comment_MFT0KbaFqnqy0haS0QXcfXHR0ZkkDWoD.jpg
  • 49