Wpis z mikrobloga

#agh Spadnie próg w rekrutacji uzupełniającej o 80 pkt na informatykę stosowaną? Czy muszę płacić 75 zł za każdy kierunek w rekrutacji uzupełniającej czy jednak jeżeli zapłaciłem 150zł za dwa kierunki w rekrutacji podstawowej to mam prawo wybrać dwa kierunki bezpłatnie?
  • 15
@tyrek123: W zeszłym roku było tak, że jeśli w pierwszej rekrutacji nie dostałeś się na żaden z deklarowanych kierunków to w drugiej miałeś (i tutaj nie pamiętam, ale biorąc pod uwagę chęć zbicia jak największej kasy to pewnie pierwsza opcja) jeden lub tyle ile w pierwszej kierunków za darmo, jeśli dostałeś się chociaż na jeden to w drugiej płacisz normalnie 75 zł za każdy.
@Desmas mam dwa kierunki w pierwszej rekrutacji ale nie dostałem się na żaden. Brakło mi aż 80pkt na tą informatykę stosowaną a 8 pkt na ten drugi kierunek. Czyli w pierwszej uzupełniającej dostanę 2 kierunki do wyboru te same za darmo? Progi spadają w pierwszej uzupełniającej o 50-80pkt na takiej informatyce? To jest realny spadek?
@Desmas: Teraz podobnież, że przyjęli 300 osób na te 220 miejsc i nie będzie żadnej rekrutacji uzupełniającej na infię ieit i możliwe, że teleinfę ieit.
Tam próg na infę stosowaną wimip może wynieść 620-650 pkt w 1 rekrutacji? Na elektrotechnikę bym może nawet złożył ale tam też jest możliwy spadek do takiego przedziału pkt?
@Mats9g @Desmas : w tym roku głupio postąpili z rekrutacją . A więc tak zgodnie z plikiem jest znacznie mniej miejsc wolnych niż rok temu. Tylko marne 10 % a rok temu aż 18 % na MiBM. Tak samo elektrotechnika aż 20 % mniej wolnych miejsc. Dodatkowo jest rekrutacja od 25 lipca 2016 r., godz. 9 :00 do 14 września 2016r., godz.15 :00. Nie rozumiem TEGO CZEMU tak? W lipcu mogli zrobić