Wpis z mikrobloga

@fiLord: Jak już jesteś w grze to wejdz na channel "akademia public", tam masz poradniki i ludzi którzy pomogą. Ja w tej chwili mogę dać refa, ale te dodatkowe 30 dni bym później ci dosłał, bo priorytetem teraz u mnie jest dokupienie lotniskowców. Ale w 21 dni zdążę.
@fiLord: Jest tylko jedna polska korporacja szkoleniowa Unseen Academy. Prawie każdy grający w EvE tam zaczynał. Tam cię wszystkiego nauczą. Dodatkowo wykładowcy to w większości ludzie którzy na co dzień grają w innych polskich bądź nie korpach więc po wyjściu z akademii możesz do nich śmiało uderzać by z nimi dalej grać. Z tego co pamiętam raz w tygodniu są organizowane floty do Low seca, ogólnie mają zakaz latania pvp bez
@saif3r @Topgun: nie ma UA, bo koleś prowadzący akademie milicyjną miał ból dupy że wszyscy się z niego śmieją, i w momencie jak ostatni sensowny prowadzący UA stwierdził, że #!$%@? i idzie pograć w c0venie, UA przeszła w rece jednej osoby, potem do kolesi z akademii którzy rozwiązali alians, w #!$%@? zamkneli UA i teraz promują to milicyjne gowno jako jedyną słuszną akademie podcierajac sobie dupe UA i jadac na marce
koleś prowadzący akademie milicyjną miał ból dupy że wszyscy się z niego śmieją


@6thsurvivor: wat, przecież rain mial #!$%@? w zdanie innych caly czas xD

potem do kolesi z akademii którzy rozwiązali alians


Czyli kogo? Pierwsze słyszę.

promują to milicyjne gowno jako jedyną słuszną akademie podcierajac sobie dupe UA


Przecież nikt nie chciał mieć nic wspólnego z UA i zawsze to było zaznaczane w AM. Przynajmniej jedna akademia ktora nie ciągała
@SzlachcicPolny: pytanie gdzie sie dowiedzą o t3 deskach, aegis sovie, command deskach, zmianach w capslach, spaceaids, cytadelach, drifterach, nabijaniem standow za pomocą tagów, skanowaniu.. jak ktoś wraca po 2 latach to gra jest nie do poznania, tak szli do UA na refresh a teraz zapomnij.