Wpis z mikrobloga

Przybłąkał się do mnie kotek . Był bardzo wygłodniały . Nakarmiłam go. Od tego momentu łasi się cały czas i nie odchodzi od domu. Jest to młody kocur o ciemnobrązowej sierści. Zastanawiam się jak go nazwać. Mam już w domu 11letniego, częściowo sparaliżowanego kocura ( wabi się Tygrys). Jak na razie Tygrys warczy na małego kotka, ale mam nadzieje, że szybko się zaprzyjaźnią
#zwierzaczki ,
Pobierz penrode - Przybłąkał się do mnie kotek . Był bardzo wygłodniały . Nakarmiłam go. Od t...
źródło: comment_Hp25uHXyTnehNY9L1gMh7nsn1Kfw9eQX.jpg
  • 18
@penrode generalnie to czarny kotek o wyblakłej sierści ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdybym miała kota nazwałabym go Wiesiek, nie pytaj dlaczego, bo nie wiem ale zawsze chciałam kota Wieśka.
@Muromiec gołym okiem widać, że czarny wyblakły od słońca, braku witamin albo pasożytów skoro nie miał właściciela i się przybłąkał, znaczy to że trzeba się nim dobrze zająć i przywrócić mu normalną maść. #!$%@?, mistrz sarkazmu z mirko xD
@Muromiec matko boska, podałam trzy możliwe przyczyny, może ich być jeszcze 15, naturalnie że trzeba to sprawdzić, dlatego w pierwszym komentarzu napisałam tylko, że jest wyblakły. Opka ma na pewno ma głowę na karku i zabierze kociaka do weta, skoro go przygarnęła.
Byłam dzisiaj u weterynarza , ale narazi bez kota. Już mu podałam leki na pasożyty wewnętrzne i zewnętrzne.On jest wychudzony. Na jedzenie rzuca się tak , jakby nigdy nie jadł. Sierść ma trochę nietypową - Brązową z nalotem czarnym, pod brodą jasny brąz. Może na zdjęciu źle to wyszło, ale trudno mu zrobić dobrą fotkę, bo cały czas się wierci i łasi.
@penrode czyli na pewno nie miał długo właściciela, bo widać że jest trochę zabiedzony, pamiętaj żeby go nie karmić ponad normę, niech przybiera na wadze powoli. Wrzuć go kiedyś po przemianie, bo to bardzo ładny kot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chonakawe: Tak, wiem że nie można dać dużo jedzenia jak jest taki wygłodniały. Trzeba dawać częściej i w małych porcjach. Mam wrażenie, że on chciałby się najeść na zapas. Też uważam, że będzie z niego bardzo ładny kot.