Wpis z mikrobloga

Mireczki, możecie mi doradzić jakiś router?
#rozowypasek ma potężny problem z #internet strzelam, że to wina właśnie routera, bo to jakiś stary chiński ZTE jak w picrelu.
Problem polega na tym, że internet ciągle rozrywa, dopiero wyłączenie i włączenie go przywraca dostęp do sieci.

Ja myślałem o TP-Link TD-W8970 v3 ale to chyba poza budżetem.
Możecie polecić coś dobrego?

#elektronika #komputery
Pobierz JohnFairPlay - Mireczki, możecie mi doradzić jakiś router?
#rozowypasek ma potężny p...
źródło: comment_xF0TZDh7SEmNZlWRCLtokb1Vjs2426fc.jpg
  • 10
@JohnFairPlay: sprawdź najpierw podstawowe rzeczy: siła sygnału, jakość sygnału (jest do tego masa programów) w różnych miejscach przy i zdala od router'a, trzecia rzecz w kolejności to kanał na którym działa WiFi oraz ilość innych sygnałów na tym samym lub zbliżonym kanale; w razie czego wołaj, sporo osób Ci z tym doradzi

EDIT: aha, i czy zrywa tak samo jak podziałasz dłuzej na kablu z WYŁĄCZONYM WiFi na laptopie / komórce
@qlf00n: Tu nie chodzi tylko o WiFi, bo jak zrywa, to po całości.

EDIT: aha, i czy zrywa tak samo jak podziałasz dłużej na kablu z WYŁĄCZONYM WiFi na laptopie / komórce / pececie

Postaram się jak najszybciej
sprawdź najpierw podstawowe rzeczy: siła sygnału, jakość sygnału (jest do tego masa programów) w różnych miejscach przy i zdala od router'a, trzecia rzecz w kolejności to kanał na którym działa WiFi oraz ilość innych sygnałów na tym samym lub zbliżonym kanale; w razie czego wołaj, sporo osób Ci z tym doradzi


@qlf00n: podrzuć nazwy programów