Wpis z mikrobloga

@Juzbrig: największy błąd to właśnie rozpatrywanie tego pytania pod względem "który jest najlepszy". Każdy ma inny zasięg, i z oferty każdego operatora da się wyciągnąć spoko ofertę łącząc usługi i wybierając odpowiednie taryfy, dopasowując je pod siebie. Ja bez uprzedzeń co do sieci wolę komuś doradzić najtańsze rozwiazanie dopasowane do ilości min sms i gb miesięcznie wykorzystywanych. A zasięg i prędkość netu sobie główny zainteresowany już przetestuje, bo co po taniej
@Juzbrig: Dla mnie Virgin. Nadajniki Play i T-mobile, nigdy problemów z zasięgiem. Najgorszy to Orange, wieczne awarie, i w moim województwie ma najsłabszy zasięg (najmniej BTSów ze wszystkich operatorów)

Jeżeli chodzi o moje miejsca zamieszkania i promień 1km.. to mam nadajniki następujące:
1. Play 230m
2. T-mobile 350m
3. Plus/T-mobile 620m
4. Orange 700m
5. Play/Plus 790m
6. Play 860m
7. Play 810m
8. Plus 910m
9. Plus 990m
Jeżeli chodzi o moje miasca pracy
1 nadajnik T-mobile
2 nadajniki Plusa

Tyle

Drugie miejsce pracy
1 nadajnik T-mobile
Tyle.

Jeżeli chodzi o całe miasto i najbliższe miejscowości obok
Plus 144 nadajniki
Play 109 nadajników
T-mobile 99 nadajników
Orange 57 nadajników.

Jasno to potwierdza, dlaczego orange ma awarie .. bardzo uboga infrastruktura na tle konkurencji.. przez co to wszystko jest przeciążone.
@Juzbrig: Orange to największe gówno, jakie istnieje. Odliczałem dni do przejścia do Virgin. Płacę za ten sam pakiet usług 3x mniej, mając 2x więcej internetu :).
@pawel_je: widziałem to. Niemniej nienawidzę Orange za całokształt i za brak szacunku do klienta - m.in. wydzwanianie do mnie z infolinii czasem po 8 razy dziennie z tą samą ofertą (serio, nie jestem w tym odosobniony). Problemy z zasięgiem w Orange to też norma, szczególnie w trasie. W Virginie nie mam tych problemów. Za wymianę karty SIM na nano policzyli mnie w salonie Orange 50 zł. Koszt połączenia do BOK to
@pawel_je: dzwonili do mnie nawet wtedy, kiedy mieli już mój wniosek o przeniesienie do Virgin. Wniosek składałem dwa miesiące przed końcem abonamentu w Orange. Przez to nękanie z ich strony pobrałem sobie tę aplikację już rok temu:

http://www.wykop.pl/wpis/13250661/guuurwa-kolejna-androidowa-aplikacja-ktora-sprawia/

Serio, jakiekolwiek tłumaczenia nie pomagały. Nigdy nikomu nie polecę Orange w absolutnie żadnym wypadku.

PS. Wrzucam screen. To są połączenia tylko z jednego numeru. A Orange #!$%@?ło do mnie z kilku różnych numerów.
krejdd - @pawel_je: dzwonili do mnie nawet wtedy, kiedy mieli już mój wniosek o przen...

źródło: comment_lmJG55GOuiYRUYlCVC57Cn9XH8yd8dlV.jpg

Pobierz
@krejdd: przecież w każdym androidzie można zablokowac jakikolwiek nr dodając go do kontaktów i następnie do czarnej listy i po sprawie. Albo jak w huaweiu przykładowo - od razu do czarnej listy i po problemie. Ja nigdy nie wezmę komorki na abo :D