Wpis z mikrobloga

@fre4k: wizę do Australii? 4.5 dostaniesz z ulicy z palcem w d. Zobacz na Youtube Ielts 4.5 mark. Ja tam przygotowywałem się 40min i stwierdziłem, że to nie ma sensu i lajtowo 6.5.
@fre4k: jest masa. Nie uczyłem się z niczego w sumie. Tak sobie jakiś jeden test zrobiłem z neta. Jak już się zapiszesz na Ielts to jakieś materiały tam dają. Nie pękaj, 4.5 dostaniesz lajtowo. A tak z ciekawości, do Australii?
@fre4k: to dopytaj bo w sumie na ten limit co piszesz jest wiza Work and Holiday (462), pracownicza jest też od 4,5, ale zdalnie nikt was nie zatrudni, w sensie, że wyślecie CV i dostaniecie sponsorowaną. Później jest jeszcze wiza na stałe, ale to już trzeba mieć 7 punktów. Koniec końców, podejrzewam, że chodzi właśnie o W&H, na której można normalnie pracować i złapać pracodawcę, który wystąpi o sponsorowaną. Z tym,
@fre4k: no to nic tylko pisz IELTS i powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@onthemoon: jeśli uważasz, że jesteś dobry z angielskiego to nie ma co szukać. W zasadzie moim zdaniem do tego nie da się przygotować, bo to jest coś jak matura. Dostaniesz temat z którego jesteś noga i nici, a możesz dostać temat, w którym czujesz się dobrze, to i 9 pkt. dostaniesz.