Wpis z mikrobloga

To była pierwsza akcja, którą wsparłem na Kickstarterze. Grafiki Jakuba Różalskiego od dawna mi się podobały a tu jeszcze strategia w alternatywnej międzywojennej Europie - długo mnie nie trzeba było przekonywać ( ͡ ͜ʖ ͡) Czekałem cierpliwie od października aż zaprojektują, przetestują, wyprodukują i wyślą. Przed chwilą był kurier! Jaram się niesamowicie! Pijcie ze mną kompot! (w komentarzach wrzucę zaraz jakieś dodatkowe zdjęcia - sama plasza jest tak wielka, że będę musiał chyba meble poprzesuwać, żeby móc w to grać z innymi ( )) #grybezpradu #planszowki #jakubrozalski #scythe #kickstarter
stepnow - To była pierwsza akcja, którą wsparłem na Kickstarterze. Grafiki Jakuba Róż...

źródło: comment_X3DpBs07tYrxICV8XjP6WZZT5WElafdy.jpg

Pobierz
  • 27
@Etmon: będzie dostępna już za chwileczkę, już za momencik - po zakończeniu wysyłki Kickstarterowej, czyli z tego co pisze wydawca w siepniu. Kojarzę jakieś info o polskim bądź europejskim dystrybutorze, ale się teraz nie mogę do tego dogrzebać
@Etmon: będą wysyłać na początku sierpnia. W Europie jest kilku dystrybutorów (m.in. w Niemczech, Holandii i Hiszpanii), ale egzemplarzy do zaklepania zostało już dosłownie kilka i to w podstawowej wersji. Ja już czekam na swój ( ͡° ͜ʖ ͡°)