Wpis z mikrobloga

Trochę śmieszne jest to jak mirki nienawidzą oszustów, są tylko za legitną grą, a gdy tylko napiszesz o jakichś haxach, darmowych coinsach, wszystkich pokemonach itp. to ponad 20 wiadomości na pw :P To czy ktoś oszukuje czy nie to nie moja sprawa i mam to gdzieś, każdy gra jak chce dlatego jak ktoś chce to odpowiem bo czemu nie. Ale prawda jest taka, że publicznie nikt się nie chce przyznać że haxuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy jest możliwe oszukiwanie w PokemonGO, aby nie zostać zbanowanym?
Podstawowe pytanie wałkowane pierdyliard razy, odpowiedź jest prosta - TAK. Naczytałem się na wykopie, że Nintendo wszystko sprawdzi, polecą bany i co to nie oni. Na ingressie były bany to tu też bedo!

Muszę was rozczarować - nie będzie. Bany nie będą rozdane, ale tylko dla ludzi posiadających przysłowiowy mózg. Jeżeli ktoś choć w minimalnym stopniu ogarnia androida, będzie oszukiwał legitnie, to nie ma szans na dostanie bana. Możecie ściągnąć odpowiednie aplikacje i moduły, które pozwolą wam na grę z domu. Nie jest to przemieszczanie się z miejsca na miejsce, wybieracie miejsce z którego zaczynacie i kończycie. Ustawiacie prędkość, która jest zmienna o ile chcecie km/h. Możecie ustawić, że się zmniejsza "na rogach" - czyli na zakrętach. Chodzicie normalnie postacia z legitną prędkością zdobywajac pokemony, pokestopy i przejmując gymy. W pokemony gra masa ludzi, nie będą sprawdzali takich ludzi, kazdego z osobna.

Granie na PC
Możecie grać również na PC i chodzić WSAD'em z daną prędkością. Tego też nie mają jak sprawdzić.

Szybkie levelowanie
Ustawiacie się na dany spot w którym są np. 3 poke stopy koło siebie, tam zazwyczaj są ustawione lure module'y na całe dnie. Pokemony dropią jak szalone. Po zdobyciu 200 pokemonów bierzecie lucky egga i jazda. Robicie to idąc 15 km/h. Za jajko też dostaniecie expa. Robienie kilometrów? Ustawiacie trasę gdzie sobie chodzicie z dana prędkością, zostawiacie w tle jak nic nie robicie i macie jajka.

Wszystkie pokemony
Powtała już niejedna mapa, która jest legitna. PokemonGO udostępniło API, dzieki czemu możliwe jest robienie interaktywnych map, oraz pisanie botów, skryptów. Macie mapkę na której widać gdzie się respi jaki pokemon i kiedy znika. Widzicie rare poka? Dzida 80km/h po niego z prędkością zmienną + hamowanie na zakrętach.

Darmowe coinsy
Wpadłem jak kupować wszystko za 0 coinsów (nie, nie lucky patcher bo to by było za proste...) i jak powstaną serwery to zobaczymy czy pójdzie. A sądzę, że tak :)

Boty
Powstaja już pierwsze boty, które za nas grają. To tylko kwestia czasu kiedy będą robić wszystko co się da w grze. Najnowsze boty walczą już w gymach, ewoluują pokemony, ulepszają je. Biorą poke stopy i zbierają pokemony. Grają za nas.

JAKA TO PRZYJEMNOŚC GRAĆ Z HAXAMI HURR DURR
Nie wiem, nie mnie oto pytajcie. Ja grałem, aby przetestować co da się zrobić i powiem tak - w jeden dzień osiągnąłem 19 level grajac w moim mieście, full legitnie (wbiłbym i większy gdybym pograł cały dzień) Zdobyłem 70% pokemonów (zdobyłbym i 100%, ale nie chciało mi się już grać) W jeden dzień miałem pokemony po 1500 CP, w tym Dragonite. O 3:00 (działały wtedy o dziwo serwery) przejąłem sobie większość gymów. Chodzi mi głównie oto, że dla was to może nie być żadną przyjemnością, ale dla haxiorów już tak. I wtedy nie będzie to już równa walka. Ktoś może nie haxować, ale po prostu pójdzie spać i powie a zrobię sobie jajko 10km przez ten czas. To już nie jest uczciwa gra, a masa ludzi tak będzie robić.

Co sądzę o pokemonach?
Pomysł bardzo fajny, gra sama w sobie jest jak najbardziej ok. Nie będę opowiadał o gymach, o tym jak się bezsensownie respią poki, o serwerach, o masie błędów. Gra jest we wczesnej wersji, "będą update'y" (o których później) i będzie dalej rozwijana. Chodzi mi tu o cały system gry, cały jej sens. Aby być "dobrym", to trzeba poświęcić temu masę czasu. Niektóre wykopki krytykują to, że niby można wyjść ze znajomymi, znaleźć nowych itd. bo co to za spotkanie z łbem przy telefonie hurr durr - nie wiem jakich macie znajomych, ja grałem z kumplami przez jakieś 4 dni, był to fajnie spędzony czas. To od was i od waszych znajmych zależy to jak będziecie się zachowywać. My byliśmy na pizzy, pozwiedzaliśmy, pochodziliśmy po mieście. Nie mieliśmy cały czas łba w telefonie, gadaliśmy, śmialiśmy się, obrażalismy się, było bardzo fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawdopodobnie jutro też wyskoczymy poobijać parę gymów i pogadać z "randomami" :P
Jeżeli ktoś chce pograć tak 4fun z kumplami, gra jest świetna. Jeżeli ktoś gra sam, raczej znudzi się bardzo szybko. Jeżeli ktoś chce być PRO, najlepszym, zostać mistrzem pokemon - zapomnijcie, niedługo cziterów będzie cała masa :) I jest to nie do zbanowania.

Update'y, dalsze rozwijanie gry
Niestety niektórzy łudzą się, że niedługo bedo spore update'y, czego to oni nie wprowadzą. Muszę was zawieść, ale tak nie będzie. Ingress zostało szybko olane, tam równiez jest masa cziterów (tzn. duży stosunek, bo graczy jest bardzo mało) update'y wychodziły co parę miesięcy i zostało dodawane.. Prawie nic :P Nintendo to trochę taki drugi wykop - hajs się zgadza, będziecie czekać pół roku na coś konkretnego. Myslicie, ze wykop nie może przez pół roku wprowadzić opcji "sprawdzam" w ankietach, czy dodać więcej pól? Nie, to jest taki chwyt.. o którym nie chce mi się pisać i dlaczego się go stosuję w community :)

Ps. Hype na pokemony się szybko skończy i nie piszę tego bo ich nie lubię - bardzo lubię. Fajnie się gra z kumplami o czym pisałem wyżej.

#pokemongo
Pobierz N.....s - Trochę śmieszne jest to jak mirki nienawidzą oszustów, są tylko za legitną ...
źródło: comment_Zu7wvzsoJPoxPAEq05Y2VhaImne6Y148.jpg
  • 42
@kulmegil: Również gardzę, ale przeczytaj dokładnie wpis a dokładniej sekcję "JAKA TO PRZYJEMNOŚC GRAĆ Z HAXAMI HURR DURR" Ty możesz gardzić, ja moge gardzić, wszyscy możemy gardzić. Prawda jest taka, że czysto grając musimy się trudzić o 20 level, a czitując możemy go wbić w jeden dzień.
bo wcześniej zrobiły root i exposed


@kulmegil: Robiąc jedynie to możemy zostać TEORETYCZNIE wykryci (i tak ci idioci tego nie sprawdzają) Czegoś w necie nie ma, czego nie będę opisywał, tutaj już ktoś od #android może się wykazać ;) Jeszcze jedną rzecz w systemie można zrobić i mamy 100% protect.
@Nevertheless: Dobrze, tylko nie mów, że masz 100% pewności, że nie dostaniesz bana używając takich narzędzi. Szczególnie z tym nabiciem 20 poziomu w 1 dzień. Czegoś takiego nie da się nabić poza paroma miejscami na świecie i byliby naiwni jeśli takiego podejrzanego zachowania nie prześwietlili. Największym problemem aktualnie jest zepsuty radar, 3 stopy i to, że pokemony nie znikają gdy są za daleko. Drugim jest sprawa balansu, małego znaczenia typów i
@Grethold: Nie masz możliwości to spróbuj świetnych wersji pokemon na emulator. FireRed, LeafGreen, HeartGold, SoulSilver. Kiedy zmienisz telefon na lepszy będziesz mógł również grać w nie na telefonie.
@nbzwdsdzbcps:

tylko nie mów, że masz 100% pewności, że nie dostaniesz bana używając takich narzędzi.


Mam 100% pewność. Napisałem, że wbiłem 20 level w moim mieście, nie jest ono duże ani małe. Siedziałem tylko na spocie w którym są 4 poke stopy koło siebie, lure module na każdym.

Grałem jak najbardziej legitniei nawet sugerując, że Nintendo sprawdzi WSZYSTKICH PODEJRZANYCH graczy o czitowanie (co jest niemozliwe) to i tak nie ma prawa