Wpis z mikrobloga

@CzlowiekZZelaza: no widzi jak zakrzywiasz rzeczywistość pod swoje teorie.
Ja jestem urodzony w Polsce i jestem Polakiem, a mój sąsiad spoko typ jest urodzony na Ukrainie a od dwóch lat ma obywatelstwo Polskie czyli jest Ukraincem z Polskim obywatelstwem
@norbw74: To prawda, to smutny dzień, że zginęli ludzie ale gdyby nie takie skrajne poglądy niektórych nie było by tej gadki... Dla Twojej wiedzy, ja mam prawicowe poglądy, co nie zmienia faktu, że nie jestem radykałem i czasem ludzie co mają inne poglądy mogą mieć rację i nie jestem uprzedzony do ludzi innych narodowości.
@CzlowiekZZelaza: nie wiedziałem że się tam urodził. A mój kolega czuje się Ukraincem ale wybrał lepsza drogę dla swojej rodziny. Tak samo mój wuj który ma obywatelstwo USA czuje się Polakiem
@muak47: No to dla Twojej wiedzy, wolność polega na tym, że możesz być tym kim chcesz i każdy inny kto Ci mówi, że jest inaczej jest palantem z którym nie musisz się liczyć... Tak się składa, że zamachowiec czuł się Niemcem...
@CzlowiekZZelaza: rozumiem że Ci o tym powiedział że czuję się Niemcem?
Szkoda że tej wolności nie miały ofiary jego działania, jakoś nie spytał ich czy chcą żyć
Czyjas wolność kończy się, gdy wchodzi w moje życie albo życie mojej rodziny z butami

A czy mogę być od dziś Chińczykiem? bo tak chce
@CzlowiekZZelaza:
Zauważyłem na twoim profili dużo oznak lewactwa, więc muszę się zachowywać odpowiednio żeby #podludzie mnie zrozumieli.

Pikio ultraprawicowe, mój wykop też ultraprawicowy. Ciekawy co według idiotów lewaków nie jest ultraprawicowe, a jednocześnie nie jest zgodnie z ich chorym myśleniem.

Jeśli nie widzisz logicznej prawidłowości po kolejnych zamachach i śmiejesz się, że błędnie uznaliśmy że gość o pochodzeniu bliskowschodnim mógł mieć religijne motywy to naprawdę zacznij już się leczyć na nogi.
@pazi: Co jest na moim profilu lewackie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A podludzi to sobie poszukaj w swojej rodzinie lub wśród kolegów skoro nauczyli cię takich pojęć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@muak47: Powiedział to przed śmiercią jak chodził po dachu się zastanawiał co zrobić z 300 nabojami do Gloka które miał w plecaku. Jak byś miał wystarczająco dużo informacji to byś
CzlowiekZZelaza - @pazi: Co jest na moim profilu lewackie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A podludzi to...