Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde mireczki,
Żyje mi się względnie dobrze, studia skończone, wynajmujemy całkiem sympatyczne mieszkanie razem z #rozowypasek, zarabiam tyle że spokojnie się utrzymujemy, możemy bez ciągłego liczenia pieniędzy gdzieś wyskoczyć na wieczór albo pojechać na wakacje, ale bez jakiś mega luksusów. Różowy jeszcze studiuje więc raczej ja dokładam z 80% budżetu. No i wyszło ostatnio takie cudo że miałem nadmiar projektów i wpadła mi naprawdę elegancka sumka premii, z racji że ze wszystkimi wydatkami stałem perfekcyjnie, a nawet miałem na ten cel zaoszczędzone trochę na koncie kupiłem sobie gitarę. Właściwie to Gitarę bo naprawdę piękny stary sprzęt, wyjątkowo trudny do kupienia. Dodam że nie gram nigdzie profesjonalnie, czasami pobrzdąkam coś z kumplami, raczej gram dla siebie, to moja pasja od ponad 15 lat, więc ucieszyłem się jak dziecko że udało mi się dorwać taki sprzęt.
No ale wracamy do różowego, wróciłem do domu z moim cudem (uprzedzałem wcześniej że kupię nową gitarę a starą sprzedam żeby się nie walała), niby od niechcenia padło pytanie ile właściwie za nią dałem, a ja głupi powiedziałem (Wyszło mnie to +/- 17k). No i awantura jakiej ten świat nie widział. Że jestem #!$%@? żeby wydać tyle kasy na kawałek drewna, że mogliśmy jechać za to na super wakacje i uwaga najlepsze: Że mogłem nareszcie zmienić auto bo ona się wstydzi jeździć takim gratem (tak, moim autem i tak ja tankuje a grat to 6letnie malutkie miejskie auto, lepszego mi nie potrzeba). Awantura, trzaśnięcie drzwiami, #!$%@?ła do matki i powiedziała że mam przemyśleć na czym mi bardziej zależy
I teraz czy to ona ma jakiś problem czy to ze mną jest coś nie tak?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 169
PrzystojnyAzjata: Ale po co się pytasz mirków? Zadaj sobie pytanie czy chcesz być z taką kobietą, która będzie od ciebie wymagać więcej i więcej?
Ja bym nie chciał. To widać już po tym podejściu do auta. 6 letnie auto to grat? To co ja mam powiedzieć mając 20 letniego złoma.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku, nie wiem co jeszcze gorsze imba o kasę czy to, że Twoja kobieta nie szanuje Twojej pasji... 15 lat ? Też mniej więcej tyle gram, mam kilka gitar. Tyle czasu to nie jest jakieś tam przejściowe hobby, jak uważasz, że mogłeś sobie pozwolić na taką gitarę to Twoja sprawa. Moim zdaniem inwestycja w gitarę jest bardzo tożsama z inwestycją w siebie = lepszy sprzęt = kop do przodu żeby
No niby twoja kasa i rób co chcesz, ale 17k za kawałek drewna nie będąc profesjonalistą xD

Nie rozumiem lokowania takiej kasy w coś, czego się prawie nie używa. Nie rozumiem satysfakcji z samego posiadania czegoś tak drogiego.


@Mysiunia_: Przecież on ie napisał, że tego prawie nie używa, tylko że to pasja #logikarozowychpaskow ludzie potrafią całymi dniami spędzać nad swoją pasją.

Ja tego nie rozumiem zupełnie, facet pierdzący w kanapę przed
żeby #!$%@?ć tyle kasy na kaprys


@Mysiunia_: Może przeczytaj na spokojnie i bez emocji posta OPa jeszcze raz. To nie jest kaprys, gdy on gra od 15 lat. Prawdopodobnie on spełnił swoje marzenie, o którym marzył przez ostatnią dekadę, to jest facet, który wciela swoje marzenia w życie. A ta jego laska tępa dzida (no wybacz, ale nie mogę się powstrzymać) nie pomyślała nawet, że pewnego dnia on może zamarzyć o