Wpis z mikrobloga

Jedno z gorszych uczuć w relacjach międzyludzkich to jak ktoś cię o coś pyta, a Ty 3 razy odpowiadasz "co?" i dalej nie zrozumiałeś pytania. Za czwartym przytakujesz żeby nie wyjść na głuchego albo żeby nie sprawiać pytającemu przykrości że mówi jak upośledzony, a on/ona oczekuje od ciebie rozwinięcia wypowiedzi. Ja w takich sytuacjach nie wiem co powiedzieć i wyglądam tak:
#oswiadczeniezdupy #niewiemjaktootagowac
p.....a - Jedno z gorszych uczuć w relacjach międzyludzkich to jak ktoś cię o coś pyt...

źródło: comment_cXTksrHNmA8DdXQXyQhtb2LjiQbV8JOm.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@piotria: Ziomek obczaj moje story.
W gimbazie zakochałem się w dziewczynie, w piątek poprosiłem ją o "chodzenie" xD (gimbaza motzno). Nadszedł weekend. Leżałem sobie przed telewizorem na lewym boku i czyściłem prawe ucho patyczkiem. Przychodzi mój młodszy brat w wieku jakieś 4-5 lat, nie ogarniał jeszcze wtedy i pacnął mnie swoją łapą w rękę z patyczkiem, gdy czyściłem sobie ucho, krew mocno. Szybki wyjazd na pogotowie, lekarz stwierdza, że błona okej
  • Odpowiedz
oczekuje od ciebie rozwinięcia wypowiedzi


@piotria: O o o, to jest najlepsze. Przytakujesz, ktoś chce, żebyś rozwinął wypowiedź, robisz głupią minę po czym mówisz coś w stylu "czekaj, jeszcze raz powtórz" i najlepsze, że ludzie bez refleksji powtarzają, choć sekundę temu chciałeś ich #!$%@?ć.
  • Odpowiedz