Wpis z mikrobloga

Elo dźwiękowe świrusy :P
Przymierzam się do zakupu mirkowieży do 500zł. Mam zamiar postawić ją w pokoju tzw. dziennym do brzdękania w tle. Ot potrzebuje czegoś, na czym można by było posłuchać radia, załączyć bajkę samograjkę dla dziecka czy też włączyć muzykę przez BT. Czy w tej kategorii cenowej powinnienem na coś zwracać szczególną uwagę czy kierować się tylko wyłącznie wyglądem? Upatrzyłem taki modele i skłaniam się ku opcji numer dwa.

BLAUPUNKT MS30BT
BLAUPUNKT MS35BT (ponoć ma lepszej klasy przetworniki od MS30BT, cokolwiek to znaczy)
Pioneer X-EM22

Mirko pomóż wybrać, ewentualnie polećcie jakieś inne modele godne uwagi! :)

Mam jeszcze dodatkowe pytanie, czy tym wejściem AUX będę mógł podłączyć wieżyczkę do TV do wyjścia o magicznym oznaczeniu "VAR/FIX" (2x chinch)
#audio #rtv
  • 4
@kubabe

Są dostępne dokładne dane techniczne tych kolumn? Moc nic nie mówi... Jak już to bierz Pioneera, bo znaczek ( ͡ ͜ʖ ͡)

Aux czyli gniazdo wejściowe dźwięku. Czyli jeśli te chinche to wyjścia to tak, będzie działać.
@kubabe: 35 albo pajonier, z tym że ten drugi chyba ma nowszą wersję Bluetooth a co za tym idzie, lepszą jakość. W blaupunkt pisze tylko 2.1+ a w pioneerze 4.0 (urządzenia ze starszą wersją BT też będą działać)

Większych różnic nie widzę.
@Djkudlaty: Dzięki za podpowiedzi kudłaty. Wydaje mi się, że na jakość odtwarzanej nie ma wpływu wersja bt, przecież to ten sam plik, który strumieniuje z urzędzenia tylko wersja protokołu jest inna, ale co ja tam mogę się znać :) Finalnie łyknę chyba MS35BT ze względu na to, że jako jedyny ma wejście audio z tyłu i to nie na jacku, a na chinchach (nie wiem czy jest jakaś różnica). Jakbym chciał