Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirko!

Małe #chwalesie, bo już za niecały tydzień zaczynam moją #interrail #podroze, w poniedziałek wsiądę do pociągu, który zabierze mnie do Zagrzebia, gdzie oprócz Museum of Broken Relationships planuję wejście na wieżę Lotrščak, może Mireczki spod tagu #chorwacja polecą mi coś jeszcze? Mam ze sobą przewodnik Lonely Planet, wiec takie główne atrakcje i tak pewnie zobaczę, więc chodzi mi o raczej jakieś małe, urocze miejsca/kawiarnie/restauracje.

Po krótkiej wizycie w stolicy, udaję się nad Plitwickie Jeziora, o ile w Zagrzebiu #couchsurfing poszedł mi w miarę sprawnie, tak w tych okolicach trudno jest mi cokolwiek ogarnąć : <

Następnie wyruszam na dwudniowy pobyt nad morze (Porec, Istra), gdzie moja znajoma ma już przygotowany namiot i w końcu uda mi się zrealizować moje małe marzenie - nocleg na plaży! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po czym żegnam się z Chorwacją i zaczynam krótki pobyt w Słowenii - dzień/dwa w Lublanie (co tutaj polecą obserwatorzy tagu #slowenia?), jezioro Bled, a później... zobaczymy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podrozujzwykopem #wakacje #turystyka
t.....w - Dzień dobry Mirko! 

Małe #chwalesie, bo już za niecały tydzień zaczynam ...

źródło: comment_yeDnCODmf85daw4swnOkgTQX0L2YVIPW.jpg

Pobierz
  • 6