Wpis z mikrobloga

Wczoraj pisałem:
"Nie ma co obserwować, cena spada = hashrate spada. Błędne koło, którego już nie da się przerwać. A obecność kopaczy przy niższym stosunku nagroda do trudności niż w ETH, wytłumaczyć można tylko tym, że kopiący są główną grupą, która zainwestowała i teraz nie potrafi się pogodzić ze stratą.

24H volume dla ETC to 10 mln dolarów, czyli znalazło się dosyć dużo osób, które wierzyły w tą gałąź, a którzy to teraz porządnie stracą."

Potem dziś napisałem:
"Ano... coś się dzieje, ale ja dalej uważam, że 5% hashrate ETH to za mało do przetrwania (oparcia się 51% ataku). Tak więc albo są to przedśmiertne podrygi, albo się mylę.

Albo jest to nic innego jak prawdziwa, oldshoolowa spekulacja mająca wycisnąć do końca wszystkich naiwnych."

A teraz ja sam mam już 2 BTC w ETC.

Za to lubimy świat kryptowalut, nic tu nie jest pewne i trzeba być bardzo elastycznym.

BTW Bardzo spodobała mi się poniższa grafika. Tak bardzo wymowna do tego co się teraz dzieje...
https://twitter.com/bitcoin_comics/status/757735407110934528
#bitcoin #ethereum #etc #kryptowaluty
  • 9
@McGravier: Być może tak będzie, ale ja wciąż mam poważne wątpliwości. Póki co (w 10 min...) mam 0.36 BTC do przodu, ale nie mam zamiaru ryzykować za dużo. Siedzę i pilnuję tak długo jak jest pompa, a jak pojawi się poważny spadek, wychodzę. Mam nadzieję - z zyskiem.

W kwestii ETC i ETH nie obstawiam już nic, wszystko się może zdarzyć... Jak to mawiają na wykopie, "rynek zweryfikuje".
@McGravier nie ma szans, znów zaliczyłeś wtopę. Ewakuuj się uratujesz twarz. Dalej obstajesz po złej stronie. Coś z Tobą nie tak chłopie. Lepiej wskocz na forex i daj sobie spokój z krypto nie rozumiesz jakie wartości przyświecają idei decentralizacji.
@McGravier: No właśnie wcześniej pisałeś co innego, a teraz jak już jest oczywiste, że ETC is here to stay po wrowadzeniu go przez największe giełdy piszesz, że mniejszościowa gałąź nie wymrze ... trzeba tak było pisać wtedy kiedy śmiałeś się, że obrót na ETC jest jedynie na openledger
@spekula: było coś gorszego co zrobił. Tu ludzie mu ufają bo wciska kit, że niby taki bezstronny ale nie napisał nawet słówka o tym, że powstało dwa coiny bo to propagandowiec niezły jest i promotor eteszita. Napisał, że wszystko przebiegło pomyślnie żeby nie siać FUD-u ale jak siał zamieszanie z BTC Classic to nie powstrzymywał się od żadnych nawet domniemanych oskarżeń. Należy mu się chłosta, nie ma co go żałować. Wiedział
Moim zdaniem relacja ETH i ETC będzie w przyszłości podobna do BTC i LTC - główna gałąź będzie stale dominować, ale mniejszościowa nie wymrze.


@McGravier: niby nie kopie się leżącego ale nie mogę powstrzymać się od śmiechu bo nawet pisząc coś takiego dalej jesteś po stronie LTC. Gratuluję wyboru. Nie uczysz się na błędach bo jak to sam określiłeś byłbyś już obrzydliwie bogaty do tej pory. Zmień swoich guru bo całkiem