Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#sdm #krakow
Piszę przez anonimowe wyznania, bo nie chcę ujawniać ze swojego konta gdzie mieszkam.

Kiedy czytam mirków z Krakowa chwalących ŚDM to zastanawiam się, czy mieszkamy w tym samym mieście. Mieszkam w centrum i mamy tu niezły cyrk na kółkach. Co chwilę latają nisko śmigłowce robiąc niezły hałas, na ulicach pełno ludzi, tramwaje i autobusy pozapychane, najlepiej w ogóle nie ruszać się z domu. A w nocy pielgrzymi drą się i śpiewają piosenki na ulicach. Pobliski kościół wystawił na zewnątrz głośniki więc wszyscy muszą słuchać mszy i innych uroczystości. Nie mam nic do katolików, ale uważam że władze nieźle zrobiły Krakusów w balona organizując za publiczne pieniądze taki #!$%@?.

Osoby pozytywnie nastawione do tego cyrku chyba mieszkają w Nowej Hucie, bo nie wierzę, że ktoś kto widział na własne oczy co się tutaj dzieje jest zadowolony.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyjmij kija z dupy, serio. Kraków to miasto które wiąże się z pewnym dyskomfortem oferując możliwość udziału z pierwszego rzędu w tego typu wydarzeniach (mimo że jestem ateistą, dla mnie mega pozytywna sprawa, mówię też o Cołkach, Pokazach lotnictwa itd). Ale już widzę po "najlepiej nie wychodzić z domu" że duży kij w zadzie (pewnie rodowity krakus) ja np pierwsze co to z buta na miasto i cieszyć się imprezą.
@asenjo: Dlatego nie dziwie się, że ludzie wolą takie rzeczy pisać z anonima. Widocznie mu to przeszkadza, nie podoba mu się impreza na taką skalę w jego mieście. Wyraża normalną opinie ale tutaj od razu ludzie się spinają, że ktoś ma "ból dupy" (co jest jednym z bardziej idiotycznych stwierdzeń).
LuksusowySzejk: Dziwisz sie pielgrzymom, przeciez kazdy wieczorem uderza do centrum xD Wszak dla wiekszosci wartosci duchowe sa tu na drugim planie a na pierwszym wakacyjna zabawa i integracja miedzynarodowa. Na lagiewnikach wieczorem jest cicho. A Helikoptery, no coz, chociaz daja pewien komfort psychiczny ze jest w miare bezpiecznie

btw. Powinienes korzystac z tego. Tyle pieknych latynosek a ty buldupisz. Pewnie jestes malo dynamiczny jak ja xD z tym, ze ja z
ŚwieckiPiwniczak: Niestety, dodatkowo uroczystości transmitują telewizje, ale zimą śniegu na ulicach Krakowa, którego nie będzie za co wywozić (bo wszystkie pieniądze poszły na śdm) nikt nie będzie transmitował...

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling