Wpis z mikrobloga

@Kulenfrau: żadna z nich nie urywa dupy. Ta z pontonami jest dla dzieci bo się ledwo jedzie a ta super szybka jest ok. Najpierw wolno a potem za pierwszym razem jest zaskoczenie jak przyspiesza. Polecam mimo wszystko :) aha do pontonow jest zawsze największa kolejka a naprawdę nie warto
@Kulenfrau teraz z każdej z wewnętrznych wlatuje się do takiego toru o głębokości pewnie z 0,5 metra :-) jedynie te co w środku kończą się nas basenem.
Zbudowali nowe. Na jednym poziomie łagodna pontonowa i druga taka zwykla, powolna ale z fajnymi dźwiękami :D
Na wyższym poziomie speed fire taka dość z jednym szybkim odcinkiem i nitro do której nie polecam brać różowego w dwuczęściowym stroju
Sprawdzone info ( ͡° ʖ
@Kulenfrau: niestety koniec jest w "wannie" z tych długich zjeżdżalni. Z wewnetrznych kończysz w basenie i jest ok ale one są bardzo szybkie ale i bardzo krótkie. Pytanie na czasie bo właśnie wróciłem do domu z parku wodnego
@Wodkajakwodka: @tsstolik: Łee to lipton... we Wrocku też wszystkie (pfff wszystkie 3...) kończą się w rynnie, dlatego myślałem że skoczymy do Krk żeby spróbować czegoś nowego... Tzn. pewnie i tak skoczymy, ale to już nie to samo... Byłem tam w sumie raz z 7 lat temu i to była dla mnie największa radocha, wpaść na końcu do głębokiej wody. No trudno.