Wpis z mikrobloga

O 4 rano mamy bitwę o twierdzę kradno nam skrzynki #!$%@?. Kto? #!$%@?. I musimy ogarnąć skład. Bitwa na TW jest na tierze 10. Więc szukamy każdego kto może wstać i pomóc. Jeśli nie masz 10 to 9 i 8 są też mile widziane.

#mirk0wot #wot
  • 110
  • Odpowiedz
@Friday5: Co? Ty czytać ze zrozumieniem potrafisz czy muszę caps lockiem? JA TYLKO ZAPYTAŁAM JAK POSZŁO! Kumasz czy jeszcze wyraźniej mam to napisać?!

Btw. Beczysz, że ludzi potrzeba, a sam nie wstajesz. Postawa godna podziwu, nie ma to tamto ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Btw. Beczysz, że ludzi potrzeba, a sam nie wstajesz.


@as2o3: Niby gdzie xD To że nie dałem rady wstać to jedno, ale że narzekam że potrzeba ludzi? Gdzie może pokażesz mi cytatem? Słabe prowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Friday5 Co mam Ci zacytować? Twój pierwszy post mam wkleić czy który? Oooo, zaraportowałeś mnie :D Księżniczka urażona :D Dobra, dość, bo nie pozwolę ci się sprowadzić do twego poziomu. Dawaj jeszcze raporta za obrażanie szanownego ciebie!
  • Odpowiedz
Więc szukamy każdego kto może wstać i pomóc. Jeśli nie masz 10 to 9 i 8 są też mile widziane.


@as2o3: No masz i co, gdzie ten płacz widzisz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chyba ktoś wstał lewą nogą albo "te dni" ma. Zresztą nawet Ci nie współczuje, tylko ludziom w twoim klanie którzy będą musieli później słuchać twoich jęków
  • Odpowiedz
@Friday5: A co to niby jest, że piszesz post pod tagiem #wot, że ludzi potrzeba. Nas też atakują i widziałeś kiedyś, żebym tu ryczała jak to ludzi mi potrzeba? Zresztą mniejsza o to, napisałeś, wiec się zainteresowałam. Lewą nogą?! Co za koleś! Powtórzę: ja tylko zapytałam JAK POSZŁO, mając nadzieję, że wygraliście.
Usunąłeś mój post (po uprzednim raporcie - nadal się tym jaram), więc powtórzę - ktokolwiek cię kiedyś wywalił,
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji: Nie jestem, bo byłbym #!$%@? jak Kwiato_jadu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@as2o3: Co to jest? Informacja, a taguje #wot bo raz że mogę, dwa że nie wszyscy z klanu nie obserwują niestety #mirk0wot, a trzy zczarnolistuj sobie tag 1 i 2 dywizji skoro nie chcesz widzieć postów tego typu. A co do ryczenia, robisz to teraz i chcesz pokazać jakiej to racji niby nie
  • Odpowiedz
@Friday5: Daj sobie na wstrzymanie! Nie będę niczego czarnolistować, bo jakiś chłopczyk z kijkiem w pupeczce będzie płakał, że ktoś zapytał jak mu poszło!
WTF?! Nadal nie rozumiem! Powtórzę 3 raz: zapytałam JAK POSZŁO, a ty tu mi o jakimś współczuciu i uj wie, co jeszcze. Mam dość, bo widzę, że polska język trudny i czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy. Dawaj raporta! Chcę jeszcze!
  • Odpowiedz
@as2o3: Nadal kija w dupie masz Ty i dosyć głęboko, widocznie lubisz tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zapytałaś raz, powiedziałem ja, powiedział ktoś. Ale jak ja zapytałem dlaczego tu piszesz to nie mogłaś od razu napisać?
  • Odpowiedz
@Friday5: Chłopczyku, naprawdę daj sobie w końcu spokój. Czytanie ze zrozumieniem naprawdę u ciebie jest sporym problemem, bo kręcisz gównoburzę bez powodu, wtykając jakieś argumenty od rzeczy, nic nie mające wspólnego z treścią, która została zamieszczona, próbujesz mnie obrazić, bo jak ja mogłam zapytać jak walki poszły i nie chcesz się zamknąć. Zgłaszanie dowództwu? Serio, myślisz, ze ktoś tu jest z podstawówki, żeby na skargę leciał? Nie mierz innych swoją miarą!
  • Odpowiedz