Wpis z mikrobloga

@TheDzik: Ból dupy i tyle. Ta naklejka jest #!$%@?. Ale jeśli ktoś sobie wymieni lampy na inne to co? Niektóre auta maja fabrycznie przyciemnione szyby.

Oczywiście bez wodotryskow. Moc? By miał 300km to się z niego byście śmiali że zabojca, że po co mu tyle jak i tak w mieście może 60.

Zawsze znajdzie sie jakiś zawistny burak i doczepi sie czegokolwiek, byle siebie dowartosciowac. Przekonując innych że jest lepszy bo
  • Odpowiedz
@Qontrol: o widze ze znalazł sie właściciel auta. Witamy na wykopie. Tu nie chodzi o naklejkę czy lampy. Tylko o to ze to auto wygląda wieśniacko. Zobacz sobie chociazby audi wyzej ktore wyglada niebo lepiej. Po za tym powszechne wśród wieś tjunerów jest tuning optyczny, spoilery, wielkie felgi a potem podtlenek LPG bo benzyna droga. To jest po prostu śmieszne i nikogo tu dupa nie boli bo czego tu niby zazdrościć
  • Odpowiedz
@TheDzik: znam tego typa, dwa lata pracował na budowie i zbierał na to auto. Fajny chłopak, robotny, ułożony. Ale dla ciebie to i tak patologia, bo hehe pacz seba naklejka na astrze, o #!$%@? ale śmieszne.
Powiedz mi, dasz radę się rano wysrać jak do południa nie zmieszasz z błotem obcego człowieka? Idź palnij się w łeb pacanie ty.
  • Odpowiedz
@Maniek89: Zachowujecie się jak Ci co z całego serca nienawidzą pokemongo xD Szkoda mi takich ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na siebie nie popatrza ale innych wyśmiewac to pierwsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Nie, ja mam Vectre C, jedynie wymienione lampy przednie, bo stare były za bardzo matowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qontrol: Sugeruje wyjąć kij z dupy i luźniej podchodzic do życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt tu na nikogo personalnie nie najeżdża, mnie po prostu bawi taki wieś tunning i tyle. Lampy to pół biedy ale naklejka street racer w połączeniu z LPG w aucie.

a no i pokemongo to ty szanuj!
  • Odpowiedz
Po za tym powszechne wśród wieś tjunerów jest tuning optyczny, spoilery, wielkie felgi a potem podtlenek LPG bo benzyna droga.


@Maniek89: HUR DUR KTOS PLACI ZA JEZDZENIE MNIEJ NIZ JA I JESZCZE MA FAJNIE WYGLADAJACE AUTO CO ZA #!$%@? BIEDAK CEBULAK
  • Odpowiedz
@Maniek89: Ale patrząc na to zdjęcie wyżej, jedynie ta naklejka jest #!$%@?. Sma to wcześniej też napisałem :D

Ps. Ostatnio na mirko było Ferrari w gazie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widzę, zadbane auto. Obniżone ale nie za mocno oczywiscie. Szybki przyciemnione, felki z rantem wypolerowane. Podoba mi sie to. Niestety jak na takim aucie widzę naklejki SPARCO itp. To nóż mi się w kieszeni otwiera.

Jesli
Qontrol - @Maniek89: Ale patrząc na to zdjęcie wyżej, jedynie ta naklejka jest #!$%@?...

źródło: comment_4rwznkIORyL8jbw0az5HLsHCRXqFObXA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Qontrol: w pelni sie z tobą zgadzam, to co wkleiles wyglada super. To co jest w poście na górze już średnio. Ale wyglada to pal licho to kwestia gustu. Po prostu mnie osobiscie bawi połączenie naklejki "street racer" z LPG. Jaki z tego racer? tak samo bym sie smial z Ferrari w gazie jak z tej astry. Chce jeździć taniej to super, ale naklejka z tribalem i street racer? bitch please
  • Odpowiedz
@Maniek89: Ale co jest śmiesznego w połączeniu LPG z street racer? xD To, że ma gaz to nie może #!$%@?**** po ulicach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam V6 w LPG i jeżdżę ostro bez obawy o horendalne koszty bo jakbym miał płacić za benzynę 20l/100km to bym chyba na zawał zszedł. xD Tak to mam 35zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz