Wpis z mikrobloga

A pocztówkami od Was wytapetuję sobie biuro... Całe! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łącznie przesłaliście do naszego poznańskiego biura ponad 400 pocztówek z całego świata! Wszystkie uwielbiam, wszystkie są niesamowite, na ich odwrocie piszecie sporo ciepłych i miłych słów. Mirki, nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo lubię przeglądać te kartki, lubię się nimi chwalić, pokazywać je, opowiadać o nich. To taka jedna z najfajniejszych zalet tej pracy - Wy :-))


#bojowkaas #wykop #praca #piatek #aswykopu
a__s - A pocztówkami od Was wytapetuję sobie biuro... Całe! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łącznie pr...

źródło: comment_NQh37HZnHrL6hMteFPI5OHfROFAt7Vf5.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
a nie lepiej je przykleić na plastelinę?


@nowik: Zostawia ślad na ścianie, a pocztówki po jakimś czasie odpadają. Masa samoprzylepna też się nie sprawdziła. Obecnie testuję takie nalepki klejące - jeśli po weekendzie kartki nie odpadną, to zostanę przy tym.
  • Odpowiedz
kiedy będą te wielkie zmiany w tagach i serwisie? Bo już ponad pół roku przepisujecie wypok i zmian nie widać.


@Kotlet_Rybny: CZY NIE WIDZISZ, ŻE MAJĄ WAŻNIEJSZE SPRAWY NA GŁOWIE!?!!

JAK MAJĄ MIEĆ CZAS NA NAPRAWĘ TAGÓW JAK ZAJMUJĄ SIĘ POCZTÓWKAMI!!

ZASTANÓW SIĘ TROCHĘ.
  • Odpowiedz
kiedy będą te wielkie zmiany w tagach i serwisie?


@Kotlet_Rybny: Jeśli tylko dostanę informacje z działu IT, to masz moje słowo, że od razu dam Wam o tym znać. Na razie wiele rzeczy przenoszonych jest na nowy wykop. To spore i potrzebne zmiany, jednak dla użytkownika nie są to jakoś szczególnie zauważalne zmiany.
  • Odpowiedz
@a__s: Ale teraz serio. Jakby inne serwisy kodowano z taką opieszałością jak wypok to internet by był nadal w latach 90 dwudziestego wieku. Nie wyznaczacie deadline dla programistów? Mówicie a spoko jak przepiszesz kod to będzie a teraz napisz jakąś ankietę czy coś. Ja bym wstydził się zapłacić za coś co jest robione w takim tempie. Bite pół roku i nic się nie dzieje xD tzn niby się dzieje ale nie
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: Niestety, trwa to długo. I nie do końca jest to winą samych programistów. Jesteśmy małym zespołem, a problemy z którymi przychodzi nam się mierzyć niestety nie zawsze są małe. Ale proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości, będziemy mieli dla Was kilka dużych i (myślę, że) fajnych niespodzianek :-)
  • Odpowiedz
@a__s: Póki tagi się nie zmienią to prędzej usunę konto jak moi internetowi koledzy z bekowej grupy na N niż się ich doczekam. Bo coraz mniejszą ochotę mam tutaj siedzieć i czytać to co się tutaj wypisuje na temat żydów, muzłumanów i całej reszty.
  • Odpowiedz
@a__s: W sklepach papierniczych można dostać masę mocującą. Korzystają z niej trenerzy na szkoleniach, bo dobrze przytrzymuje całe flipy, łatwo ją zdjąć i nie wyrządza szkód. Jest w paskach, wygląda jak plastelina ale nie brudzi i nie uszkodzi ani pocztówek, ani ściany. :)
  • Odpowiedz