Wpis z mikrobloga

@Merkava: Człowiek pochodzi od mały,ale bez przesady. Włosy na nogach,rękach i ten pasek od pępka (jak to się nazywa? ) -ok,ale w delikatnej ilości. No i broda,choć to też musi być przystrzyżone. Nie przesadzajmy,ja nie mam zamiaru bawić się w buszu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@laVey: W zeszłym roku spotykałem się z pewną zagorzałą chrześcijanką, 22 letnia dziewica i też miała te włosy od pępka xD
oczywiście do majtek nie uzyskałem dostępu
  • Odpowiedz
@Haszaks: "(...) będziesz mieć w gimnazjum" I to ma być ta dorosła,wielce mnie obrażająca odpowiedź,nie? xD A ty chyba na tej lekcji jednak nie byłeś.
  • Odpowiedz
@Haszaks: Nie wierzę xD Na tym właśnie polega ewolucja - gatunki się PRZENIKAJĄ. Nie było najpierw małpy,a potem cudownie wyprostowanego i zręcznego człowieka. Australopitek i inni owłosieni ewoluował,dlatego jest teraz coś takiego,jak ty,ja i inni ludzie. Orangutany,wspomniane australopiteki i tak dalej są naszymi przodkami. Czyli uproszczając- ewolucja poszła w różne strony,więc małpy i my mamy wspólnego przodka. Powiedzenie,że "człowiek pochodzi od małpy" nie jest aż tak błędne.
  • Odpowiedz
@laVey: Upraszczając jesteś trollem. Australopiteki to nie małpy tylko hominidy. A małpy w tym twój orangutan w drzewie ewolucyjnym na na równi z człowiekiem wiec nie mogą od siebie pochodzić
  • Odpowiedz
@Haszaks: Generalnie to też każdy ma własne zdanie o tym,niektórzy nawet sądzą,że człowiek 'pochodzi' od boga,także... Skończ,bo bez sensu brnąć w gównoburze.
  • Odpowiedz
@Merkava: Pamiętam, jak kilka lat temu oglądałam jakiś serial i występował półnagi pan, zarost i włoski na klacie, wtedy myślałam "fuj, obrzydliwe, nigdy w życiu nie związałabym się z tak owłosionym chłopakiem". Strasznie mnie to brzydziło, na żywo jak widziałam to też. Nie wyobrażałam sobie dotykać swojego faceta po tak owłosionym ciele.

No a teraz mój niebieski to taka małpeczka, gęsty zarost i wszędzie włoski. No i tego, uwielbiam go miziać
  • Odpowiedz