Wpis z mikrobloga

@Kitri: ok, w niektórych bankach kilka przelewów ekspresowych bywa gratis. A w jakim banku masz konto? Jeżeli w mBanku to najszybciej zasilisz bitmaszynę.
@InPay: tak przy okazji, to gdy przesyłam pieniądze z t-mobile na kantor alior, to kasa pojawia się natychmiast (dosłownie) - niezależnie czy robię przelew natychmiastowy czy zwykły
Wasze konto też jest bodaj w aliorze, a chwilkę jednak trwało zanim przelew doszedł i dostałem BTC
@Kitri: Kolejna krypto reklama marnej firemki InPay. Zmieńcie taktykę frajerzy, bo przykro patrzeć jak próbujecie się pokazać.

Co robi ten zapis na stronie:
"Akceptuję regulamin (2016-07-29) i chcę aby usługa została zrealizowana natychmiast a zakup dostarczony niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty, co będzie skutkowało utratą prawa do odstąpienia od umowy."

Jest to klauzula niedozwolona i dziwne, że jeszcze nikt was nieskubnął za to.

Gdzie jest link do regulaminu na stronie ?

Poprawicie
"W przypadku nieprawidłowego księgowania (np. zły tytuł przelewu) lub decyzji o anulowaniu zlecenia pobierana jest opłata za przelew 2 PLN / EUR/ USD" Kolejna klauzula niedozwolona.
@S_Rybka: Stary idź szukać gdzie indziej swoich teorii spiskowych, chcieli sobie zrobić dobry PR to imho sobie zrobili. Wysłali mi bitcoina z danymi do przelewu i jak dla mnie jest to najbardziej ok. Masz tu powierdzenie transakcji http://btc.blockr.io/address/info/3AFrLu9evMhnS6QX6dsXCWJLEEX9zG25RW i spójrz sobie niedowiarku na datę transakcji jak Ci mało :-) Poza tym zwracając się do nich wołaj @InPay mi szkoda czasu na sprawdzanie powiadomień od takich typków jak Ty :-)
@S_Rybka: rozumiem, że jesteś nowym wcieleniem skompromitowanego konta Verybad, któremu nie podoba się nasza obecność na wykopie ewidentnie ze względu na wskazany wcześniej konflikt interesów.

Odnośnie klauzul niedozwolonych, wyjątek dotyczy świadczenia usług i wtedy wskazanie utraty prawa do odstąpienia jest zgodne z ustawą. Proponuję sprawdzić działanie usług dowolnego operatora, czy doładowania w serwisach bankowych.

Bardzo proszę o zaprzestanie praktyki bezpodstawnego oczerniania nas w oczach potencjalnych klientów.
Pobierz InPay - @S_Rybka: rozumiem, że jesteś nowym wcieleniem skompromitowanego konta Veryba...
źródło: comment_J1sbaKPx0FsN32XhNfNjxeiiwQEgkzOI.jpg