Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo, poziom wykopu spada, i niestety jest to zasługa tzw. gimbów. Dzisiaj czarę goryczy przelało tatałajstwo z tzw. Nocnej Zmiany, i nie chodzi tutaj bynajmniej o film Jacka Kurskiego.

Ktoś podrzucił pomysł możliwości #czarnolisto wania wpisów z nocnej. Niestety, jako że odpowiedzi Michaiła Białkova doczekamy się pewnie podczas Euro 2020, stworzyłem na kolanie prosty skrypt do Tampermonkey, realizujący dwie podstawowe czynności:
1) Chowanie wpisów opublikowanych między 1 a 6 rano (godziny nocnej zmiany)
2. Funkcja powakacyjna - chowanie wpisów opublikowanych w dni powszednie między godzinami 8-16 z urządzeń mobilnych. Ma to na celu schowanie spamu tworzonego przez nudzących się na lekcjach gimbusów.

Do tego dochodzi trzecia funkcja, czyli automatyczne chowanie wpisów bez tagów, ale nie wiem czy jest sens to implementować.

Sors:
https://gist.github.com/anonymous/bb9cad87c893b936a4e811c3d4e923f0

Skrypt jest w wersji alpha, czyli wiadomo, u mnie działa. Jeżeli wyłapiecie jakieś błędy albo macie jakieś pomysły, to zatostujcie w tym wpisie. Może będę rozwijał ten projekt o filtrowanie rakowych komentarzy na głównej czy inne takie.

#oswiadczenie #programowanie #sprawadlalernera

Dodać funkcję chowania wpisów bez tagów?

  • Tak, każda broń do walki z gimbą się przyda. 55.9% (66)
  • Nie, gimby będą tagować losowymi tagami. 33.1% (39)
  • Sprawdzam 11.0% (13)

Oddanych głosów: 118

  • 9
  • Odpowiedz
jedyne co ma jakikolwiek sens to chowanie wpisow nieotagowanych. Filtry "czasowe" odsieja ci np moj content bo jestem w strefie czasowej przesunietej o 6-7h, podobnie jak inne mirki z Azji czy Ameryki


@feuer: wywalanie wszystkich wpisów z godzin nocnych to ostateczna bomba atomowa, czerwony przycisk ma zostać wciśnięty tylko gdyby został wprowadzony wymóg tagowania i gimby by zaczęły używać losowych tagów.

jedyne co ma jakikolwiek sens to chowanie wpisow nieotagowanych.

Zaimplementuję
  • Odpowiedz