Wpis z mikrobloga

#etc #kryptowaluty #bitcoin Cóż, Panowie moc sieci ETC rośnie już prawie 15% mocy sieci ETH. http://slacknation.github.io/medium/13/13.html Cena również rośnie http://polotrex.com/ Myślę że w nie długim czasie kwestia pewnie od 1 dnego do 7 dni zobaczymy 30 % mocy sieci i cenę w okolicy 0,006 BTC = 1 ETC Ale jest jeszcze duże ale, jeśli zostanie podłączony F2 POLL do ETC a ma tak się stać już nie bawem możemy nawet dojść do zrównania się mocy sieci ETC i ETH a wtedy będzie już mowa o możliwym arbitrażu cen ETC i ETH a więc zrównania obu cen. W mojej ocenie nastąpi obniżenie ceny ETH i jednoczesny wzrost ceny ETC aż do momentu zrównania cen. Następnie może być tak że dłuższy czas cenowo te dwa produkty ETC i ETH będą cenowo zgodne i mogą oba rosnąć równomiernie proporcjonalnie do siebie. To taki jeden z moich scenariuszy. Druga opcja zakłada że docelowo większość mocy sieci będzie należała do ETC ( minerzy przechodzą coraz szybciej od OSZUSTÓW ETH do JEDYNEGO PRAWDZIEGO I NIEZALEŻNEGO I NIE PODATNEGO NA ATAKI ETC czego @McGravier nie rozumie( być może jest zapatrzonym w banksterkę desperatem który wierzy w złodziejski łańcuch ETH ). A więc i również cena ETC będzie wysoko, nawet dużo wyżej niż obecnie ETH. Ten drugi scenariusz uważam za najbardziej prawdopodobny. A tak po za tym wkurza mnie @wykop @Moderacja bo ignorują skargi użytkowników zwalając na nas winę że wykop.pl ewidentnie zawiesza przeglądarkę firefox. i to nie tylko na moim komputerze. Jedno jest ważne w moim mniemaniu w obu tych scenariuszach ETC będzie na pewno powyżej 0,006 w najbliższym czasie. To tak moim zdaniem.
  • 12
@BTCexpert: narazie uspokój się bo jeszcze nie wiadomo co będzie, nie podniecaj się bo to nawet nie ma jeszcze expolorera. Technologia nowa ale prowadzi do centralizacji czyli dupa zbita. Co najgorsze waluta jest inflacyjna i to bardzo.

A na koniec nie pisz nic o tym bo odstraszasz tylko. Opinię przez lata wyrobiłeś sobie taką, że we wszystko w co wszedłeś zeszło na psy, więc może daj na luz bo dla wielu
@BTCexpert odrobiłeś lekcję widzę ale ja nie jestem entuzjastą tej kryptowaluty. Ja jestem w niej tylko ze względów ideologicznych i spekulacyjnych tak jak chyba większość ludzi.
To będzie żyło o ile poważni inwestorzy tacy jak Barry Silbert będą w tym siedzieć. Kto wie czy Barry nie zrobił nagonki i już sprzedał co najmniej 4x drożej niż kupił.
Społeczność jest bo są bagholderzy, którzy kupili po ponad 00.45 btc za sztukę.
Szum skończy
@BTCexpert no dobra niech Ci będzie życzę Ci żebyś tym razem zarobił ale ja Cię znam łosiu ;)
Jesteś takim strasznym chytrusem, że jak nawet dojdzie do tej ceny co jest nierealne to i tak nie sprzedasz tego bo będziesz chciał więcej.
Matematyka nie jest Twoją mocną stroną.
Mówiłeś, że sprzedasz jak dojdzie do 0.0045 i co nic siedziałeś dalej w tym z nadzieją, że będzie wyżej.
Gdybyś wtedy sprzedał to odkupiłbyś
Mówiłeś, że sprzedasz jak dojdzie do 0.0045 i co nic siedziałeś dalej w tym z nadzieją, że będzie wyżej.

Gdybyś wtedy sprzedał to odkupiłbyś teraz i miał więcej ETC i jeszcze zachował w kieszeni to co teraz w to dołożyłeś.


@pawlo74: Nie podzielam Twojego zdania. To jest takie gdybanie a gdyby to na ryby. Gdybym sprzedał to bym kupił więcej. Sęk w tym że ja nie potrzebuję więcej ( po za