Wpis z mikrobloga

#muchy #pulapki

Mirki, ma ktoś problem z muchami? Mieszkam przy polu, na wsi... w lato takie jak teraz na tarasie mam średnio 10 much na godzinę - wybijam je, a po 30 minutach ponownie jest ich 10 i więcej. W chałupie nie da się spać przy otwartym oknie bo co chwila jakaś #!$%@? brzęczy nad uchem. Macie jakieś sprawdzone sposoby jak to gówno odstraszać? Posadziłem krzak mięty przed chałupą, kupiłem elektryczny odstraszacz Raida z wkładami, mam te zielone kratki które niby mają ubijać je w locie i #!$%@? wszystko działa. Znalazłem jeszcze coś takiego jak na fotce, ale czekam dopiero aż to wyślą do mnie. Może znacie jakiś dobry sposób?
nadmuchane_jaja - #muchy #pulapki

Mirki, ma ktoś problem z muchami? Mieszkam przy ...

źródło: comment_ccpz9M9kw17q8UaBLYE2ydLSteUdOAoR.jpg

Pobierz
  • 7
@mafef: boje sie tych wszystkich chemicznych gówien bo mam 2 małych dzieciaków... co prawda kilka lat temu psikałem na komary i rzeczywiście nie było nawet sztuki i to przez cały rok :D ale muchy to chyba inny problem - bo te po prostu 'przylatują', a nie wylęgają się :/
@nadmuchane_jaja: si ale zapach je moxe odstraszyc wtedy.
Te wszystkie lampy maja to do siebie ze... maja za zadanie prsyciagac muche w to miejsce zeby ja zabic - wg mnie nadaja sie do uzytku tylko w miejscach gdzie muchy sie dostaly a nie powinny typu sklepy hale itd ewentualnie dom z moskitierami.
To robactwo zawsze bedzie lecialo do swiatla a w dziwn domu bo tam sa najlepsze warunki bytowe
@nadmuchane_jaja: Lampa owadobójcza, ale tradycyjna - w żadnym wypadku nie LED (bo to badziew), kilka lepów na muchi (kosztują grosze). U siebie na działce zauważyłem i wypraktykowałem jeszcze jedną rzecz - moje muchi lubią kolor niebieski. A taki kolor miały pojemniki mleczarskie, których używałem jak podstawę pod browary i do innych mniej istotnych celów - france latały nad nimi jak gupie, zakłócały krajobraz, wpadały do piwa i wnerwiały. Pojemniki przeniosłem kilkanaście