Wpis z mikrobloga

bedzie na dna75w i wyglada...


@vgf_: Wygląda jak obdrapana ściana w 60-letnim budynku w którym ktoś przez lata nakładał kolejne warstwy farby, zamiast zdzierać wcześniejsze przed malowaniem.
@vgf_: @hjrhombre: mi tam sie podoba. łyknął bym go, wole nosić zapasowego akusa niz klocka na 2/3 akusy jak Cuboid albo Wiesiek

aczkolwiek w naszym pięknym kraju raczej ciężko będzie ze zdobyciem go w świetle nowej ustawy - pozostaje samodzielny import i liczenie na to, ze nie zatrzymają na granicy i nie wtopimy tych 200-300 zeta

a na razie chyba wezmę jeszcze jednego Pico na zapas i z litra bazy
@vgf_: no przynajmniej 6msc na to co jest aktualnie w sklepach i do maja 2017 na to co wprowadzą w trakcie 6msc po wejściu ustawy, tak to chyba leciało. w każdym razie sądzę, że będzie taki moment na przestrzeni kilku miesięcy że sklepy będą na ostro wyprzedawać bazy itd więc lepiej moim zdaniem trzymać po prostu hajs żeby w razie czego móc zakupić po okazyjnej cenie ;)
@beaverr: ja zamowilem z vape barn 100mg/ml. troche na wyrost, bo ostatnio coraz czesciej popalam zerowki, ale zaczynam sie jakis nerwowy robic, jak nie mam niko pod reka. ;-)
@beaverr: e tam. 100mg/ml to moje maximum, ale do pracy z tym stykna rekawiczki i zdrowy rozsadek. zreszta - pewnie i tak rozciencze do 50mg/ml, poprzelewam do malych butelek po hangsenach i wpakuje do lodowki. co do 15pln za 100ml 36mg - jakbym mial taka cene, to pewnie nie scigalbym 100mg z juesej. ;-) niestety dla tego stezenia 15pln/50ml w e-dymie to nalrawde niezly stosunek ilosc_nikotyny/cena. a wyzszego stezenia jako detal
@razvizion: wiekszosc usa/uk teraz nie wysyla fo polski. ja robie tak jak zapowiadalem jakis czas temu - zamawiam na kuzyna w .de; jak nie masz nikogo to sprawdz mailboxde (tylko slrawdz jak wwyglada kwestia przesylek ze stanow/spoza ue), albo cos w podobie (jakies shipto - zamawiasz na ich adres w stanach, oni przesylaja dalej). ewnetualnie szukaj czegos z uk - oni chyba jeszcze wysylaja.
edit: nie wysylaja. sprawdzilem darkstar i pare
@vgf_: a orientujesz się jak przewożenie takiego stężenia samolotem? mam kumpla aktualnie w USA, przywiezie dla mnie trochę TPA w 120ml butelkach to bym też wziął taką bazę 100mg ;)