Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu zostałam tutaj poproszona o pomoc w zorganizowaniu AMA, które może Was zainteresować. Oczywiście odezwałam się do pana Bartosza - AMA odbędzie się w ten czwartek. Szczegóły dotyczące godziny AMA podamy jutro z konta Wykopu. A tymczasem przygotujcie ciekawe pytania do pana Bartosza, a ja przygotuję pana Bartosza na Was ;-)


Dla osób, które nie wiedzą kim jest pan Bartosz, podsyłam małą ściągawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Udanego wieczoru, moi drodzy! :-)

#ama #wykop #aswykopu #syria #isis #trudnetematy
  • 41
  • Odpowiedz
Jeżeli chcecie zaproponować inne osoby, które powinny pojawić się w AMA, to śmiało piszcie. Nie mogę obiecać, że wszystkich uda się ściągnąć, ale na pewno mogę obiecać, że będziemy próbować.


@a__s: AMA z #biedron2020, ostatnio w mediach pełno go było.
  • Odpowiedz
@a__s:

A bedzie odpowiadal na pytania czy traktowac wykopkow jak debili a siebie jak bostwo, jak to bylo przy okazji tej dziewki ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jofrik: Myślę, że zostaniesz pozytywnie zaskoczony. Świetny człowiek. Przygotowywał się do tego AMA przeglądając kilka poprzednich tego typu akcji. Wie, że pytania nie będą proste, ale chce się z nimi zmierzyć, nawet z tymi trudnymi. Bardzo pozytywna postać, myślę, że warto dać mu szansę :-)

  • Odpowiedz
@2PacShakur: @a__s: @TheMan: Kiedyś było AMA z Jędrkiem z zamku Chojnik w taki sposób , że jakaś firma zewnętrzna (Bankier.pl ?) chyba nieco pomogła to AMA zorganizować i pytania były moderowane.
W sumie tutaj gdyby było AMA z Szewko (jestem za) to przydała by się moderacja pytań bo raczej nie każdego interesują pytania o 100 kaczek rozmiaru mudżahedina etc.
  • Odpowiedz
A chcecie? Bo jeśli jesteście zainteresowani, to przecież jego również możemy próbować tu ściągnąć :-)


@a__s: O słodki jezu, czyżby Wykopkek w końcu zaczął brać sobie do serca wszystkie moje uwagi co do moderacji ale i animacji kontentu?! :O Czyżby w końcu zaczęli czerpać z np AMA Reddita :O Jezhu, może rogale im jeszcze całkiem nie przesłoniły świata! :D
  • Odpowiedz