Wpis z mikrobloga

Oficjalne otwieram tag #pregierzpokemongo.

O co w tym wszystkim chodzi?
Zbieramy nicki ludzi którzy wydają się na podejrzanie wysokim levelu z ogromem mega rzadkich pokemonów i zgłaszamy ich masowo do nianticu. Nie mamy żadnej gwarancji że Niantic zareaguje, ale wysyłając zgłoszenia mamy na pewno większą szansę niż nie robiąć totalnie nic.
Jak mają konto na wykopie - to dodatkowo wrzucamy ich nick i codziennie ich wołamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zgłosić gracza do nianticu?
https://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us/requests/new?ticket_form_id=319968
Wpisujemy swój nick, nick drugiego gracza i jakąś formułkę w stylu I suspect this player is using automated software or GPS spoofer to play the game

A co jeśli zgłosimy kogoś kto gra legalnie?
Niantic to nie facebook, sprawdzą go i zostawią.

Gdzie wrzucać podejrzane osoby?
Pod tag #pregierzpokemongo - ja postaram sie raz dziennie wrzucać wieczorem zestawienie z tagu z listą osób które wcześniej były zgłaszane + nowe. Poprosiłbym o wrzucanie razem ze screenshotem z gymu, inaczej nie wrzucę do codziennego podsumowania :)

UWAGA - Przydałby się jakiś skrypcik który wypełniałby pola za nas - coś w stylu ustawienia swojego nicku, kliknięcia raz i puszczenia wszystkich zgłoszeń na raz - jeśli jest ktoś kto potrafi taki skrypcik napisać, poprosiłbym :)

#pregierzpokemongo #pokemongo
Pobierz Rabusek - Oficjalne otwieram tag #pregierzpokemongo. 

O co w tym wszystkim chodzi?...
źródło: comment_7gp72H07CKkKvgoT1I103QpX7mEnHhsZ.jpg
  • 28
a topowych graczy czerwonych/żółtych/niebieskich zawsze widujesz


@Rabusek: a tak z ciekawości jak ich widujesz? Bo nie zauważyłam opcji w grze, żeby widzieć innych użytkowników w grze? Bo w gymie nick się pojawił? W gęsto zaludnionych miejscach liczba nicków dziennie jest nie do zapamiętania.
@prasowka: erm, my w Gdańsku widujemy ciagle te same hlvle (albo widywaliśmy zanim pojawiły sie boty), i potwierdza to każdy dookoła, nie wiem o jak gęsto zaludnionych miejscach mówisz :)
@Rabusek: ja wiem? Gym pod korpo obok mojego domu? xD Nie utrzymuje się dłużej jeden kolor niż ja wiem? 2-3 minuty? I cała obsada do wymiany na inne nicki? Przy stacjach metra jak są gymy, to nawet i tyle nie wytrzymują...
@prasowka: no u mnie w mieście nagle pojawili sie ludzie z nazwami Savior z 30lvlem, gdzie max level tu to 23, a ja przyjechałem z właśnie Gdańska z 29. I to jeszcze instinct, gdzie statystycznie takich ludzi dużo nie będzie.