Wpis z mikrobloga

#ejejej Mircy co się #!$%@?ło to ja nawet nie xD Ostatnio wrzucałem zdjęcie domu i wiadomo był pojazd na kolumny i generalnie mini gównoburza się zrobiła :P I teraz obczajcie najlepsze: jakaś Mirabelka wrzuciła moje zdjęcie na swojego #facebook xD No rozumiem udawać, że kupiło się nowy zegarek ale żenić kity znajomym, że dom się buduję to jeszcze takiej akcji nie widziałem XD
http://www.wykop.pl/wpis/18933135/fundamenty-pod-schody-sie-robia-%CA%98-%CA%98-jeszcze-chwi/
#kradnoobrazki #budujzwykopem
wołam @xylorin dzięki jeszcze raz za info :) zgodnie z obietnicą ocenzurowałem, ale skoro dziewczyna nie odpowiada to wrzucam tutaj - może jak trafi w gorące to to zobaczy :D
Wołam też parę osób, które udzielały się w poprzednim wpisie - nie bijcie za mocno za zawołanie ;)
@zbyszko17 @thest @Solitary_Man @vomalio @WuDwaKa @normanos @symmetry @michalkosecki @Kauabang @ZajebistyMamSzaliczek @MasaToMojaWaluta @Rainey @KokiX @UndaMarina @mafiozorek @kravat
acidd - #ejejej Mircy co się #!$%@?ło to ja nawet nie xD Ostatnio wrzucałem zdjęcie d...

źródło: comment_KbKRB4aGYq5zMQWUNF8Q3B3Yb06gz8cs.jpg

Pobierz
  • 166
@sphinxxx: Oczywiście że nie będą chcieli zobaczyć jej domu.
Gdyby chcieli to znaliby ją na tyle dobrze że wiedzieliby że to nie jej dom.

@acidd: To na bank lewe konto twojego różowego. Takie do podrywania fagasów kiedy ty do roboty idziesz :D

Albo całe konto panny na FB to ściema jakiegoś wykopka do robienia sobie jaj z losowych ludzi którzy zostaną znajomą jakiejś dziuni na FB.