Wpis z mikrobloga

Ponawiam pytanie bo niestety nie doczekalem sie odpowiedzi
"Hej Mirki ktoś używał lub wie coś więcej na temat Lenovo Vibe Shot?. Z recenzji naszych ciapatch przyjaciół wygląda na solidny telefon z dobrym aparatem w rozsądnej cenie. Już byłem zdecydowany na Nubie z11mini a tu przypadkiem wpadłem na Vibe i mam zagwostę bo znacznie tanszy. Głownie zależy mi na aparacie. Ktoś, coś ?"

#aliexpress #banggood #pytanie #telefony
  • 6
@Dry-Jack: 38k w Antutu. Można mieć co najmniej 2x tyle pkt w tych samych pieniądzach. A co do kwestii aparatu. Cóż w tej cenie będzie to co zawsze chyba że Lenovo ma naprawdę dobry soft aparatu. Nie ma się co spodziewać szału moim zdaniem. Jak chcesz sobie kupić nowy telefon to kup jakiegoś pewniaka. RN3PRO do porzygania polecany ale jest spoko. Jak ma być 5 cali to redmi 3 pro? A
@Dry-Jack: z11 mini to już jest wgl droga ale widać za co płacisz, gg3 Sony imx aparat, 64gb. Myślę że będzie high end ale pytanie czy soft staje na wysokości zadania. Przykład: jak Lenovo k3 note wyszedł to był wypas ale soft był tak tragiczny że cena telefonu poszła na łeb na szyję mega szybko.
A tak z innej bajki czemu nubia a nie jak wykopki xiaomi? ( ͡° ͜
@PaulStone Nubia dlatego, ze mialem Z9Max i bylem oczarowany tym telefonem. Niestety pekl ekran i zamiast naprawiac wole kupic nowy tel. W miedzyczasie mailem jeszcze Miezu MX4 Pro ale nie przypadlo mi do gustu i sprzedalem.
@Dry-Jack: ekran już od 26$ z tego co widzę. Nie wolisz wymienić? Ja bym za 26$ plus koszt taśmy dwustronnej się pokusił. Zależy też czy masz z9max 2/16 czy 3/16. To kwestia zasadnicza.
A jak ten soft w nubii oceniasz? Problemy?
@PaulStone Jestem na malcie a tu koszt wymiany to minimum 50 EUR. Planuja ja naprawic w Polsce jak bede i ew sprzedac albo sprezentowac komus z rodziny. Soft w Nubii pozytwnie mnie zaskoczyl, zero chnszczyzny, zero smieci super aplikacje do aparatu. Jak masz wiecej pyatn to dawaj priv.