Wpis z mikrobloga

Mirki & Mirabelki
piszę ze względu na moje wakacje, ostatecznie zdecydowałem się na Grecję, zakochałem się w widokach i urlop zaplanowany mam na drugą połowę września tylko nie mogę się zdecydować jeszcze do której części Grecji, ma ktoś doświadczenia z greckimi wyspami i jest w stanie coś polecić?
Zastanawiam się pomiędzy Rodos a Zakynthos, mam zamiar zjechać te wyspy wzdłuż i wszerz, ale chciałbym również poleżeć na błękitnych plażach z słoneczkiem na niebie czy też pójść się gdzieś pobawić ciepłej nocy.
Ktoś coś?

#grecja #wakacje2016 #zakynthos #rodos
  • 6
@david_hasellhoff: Imprezowanie słabo, Kreta zachodnia przynajmniej to raczej kurort dla starszych osób, duzo skandynawów chociaż Polacy też się trafiają. Ja latam tam odpocząc i póki co nie znalazlam piękniejszego miejsca :) Jedzenie jest pyszne, ludzie uprzejmi, serio spoko. Mam porównanie do KoS. Bezkonkurencyjna wg mnie jest Kreta. Słyszałam jednak że równie pięknie jest na Zakyntosie. Odradzam Mykonos bo to ponoć wyspa dla bogatych imprezowiczów i dużo homoseksualnego towarzystwa (co nie musi
@Raja nie mam nic do w sumie spokojnych miejsc, ale nie chciałbym też polecieć na jakieś #!$%@? gdzie wszystko będzie zamknięte a spotkanie innego człowieka będzie graniczyć z cudem, tym bardziej że druga połowa września to podejrzewam w połowie sezon już martwy i na pewno tłoków ludzi nie spotkam już nigdzie.
Ten Zakynthos zdaje mi się bardzo egzotyczny, zasiadł bym na quadzie i zjechał tą wyspę ze wszystkich stron, jak mi się
@david_hasellhoff: oj nie nie na Krecie turystów jest pełno nawet na koniec #!$%@? bo i w takim miesiacu tam bylam :) I rowniez jest bardzo egzotyczna, polecam wynajem samochodziku i objechanie sobie najpiekniejszych plaz Elafonissi i Falasarny bo tam autem dojedziesz. Na Balos musisz miec rejs statkiem ktory tez jest zajebisty!!!!