Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuc gdy po 26 latach w koncu znalazles #rozowypasek, ktory cie akceptuje a w lozku okazuje sie ze jestes aseksualny....

#oswiadczenie #przegryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Jarzyna
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 37
OP: @Asterling: aseksualni takze sie masturbuja.
@shelob: no tak, pierwsza, wczesniej zadna mnie nie chciala, brak atencji, a gdy w koncu jakas sie zlitowala to taki zonk :(
@LuckyI: jak mam zatytuowac?
@neo_vir: sa rozne rodzaje aseksualnosci. Ja dlugo myslalem ze mam po prostu niski poziom testosteronu i male libido a gdy przyszlo co do czego to prawie zwymiotowalem.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Jarzyna

OP: @trochenie: oboje myslelismy ze wszystko jest w porzadku
@neo_vir: chce chciec. Nie podnieca mnie widok miejsc intymnych kobiety. Lubie sie calowac, dotykac piersi, miziać ale dotykanie wiadomych miejsc mnie obrzydza :( Chce byc normalny :(
@inplaz: jestem umowiony do seksuologa i endokrynologa, watpie zeby to byla tylko zwykla blokada
@Asterling: bzdura

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Jarzyna

@Naciass: Czy to że jemu jest z tym źle, automatycznie sprawia że jej jest z tym dobrze? Nie. Nie powiedziałem tego, ale uważam że #!$%@? mu z tego powodu nic nie polepszy a jeszcze pogorszy sytuacje. I nie jest prawdą że tego nie zmieni, bo jest takie prawdopodobieństwo.