Wpis z mikrobloga

Jak rozpoznać na allegro czy zegarek to podróba czy oryginał (w opisie aukcji napisane, że jest certyfikat, pudełko). Na aukcjach schodzi po 300 zł. Na ceneo od 800. Jakoś mi to śmierdzi.
A może polecacie jakieś ładne męskie zegarki do kwoty 300? Zdaje sobie sprawę, że dla niektórych mirków nawet 800 to za mało, no ale daleko mi jeszcze do 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #allegro #zegarki
  • 14
  • Odpowiedz
@CandyCloud: dwie pozycje niżej w tagu masz odpowiedź:

http://www.wykop.pl/wpis/18968971/zegarki-kiciochpyta-pytanko-jesli-mozna-czy-kupien/

poczytaj w tagu #zegarki, jest tam masa odpowiedzi na pytanie "jaki zegarek do xxxPLN", generalnie celuj w Tissot, Doxa, Cyma, Adriatica, Atlantic, Festina, Seiko, Citizen, Candino, Delbana, Rotary, Swatch, Zeno, Zodiac, Timex, Claude Bernard, Roamer, Casio, Lorus może jakaś Certina.

Z marek "modowych" ewentualnie CK, odpuść sobie wszelakiego rodzaju DW, EA, Guess lub inne korsogówna.
  • Odpowiedz
@xan_physic: Dziękuję za pomoc. Kurcze szukamy od kilku tygodni, i ten jest jedyny który spodobał się i jemu i mnie xD No ale odpuścimy. Najwyżej co roku będę mu na urodziny dawać 200 zł i za kilka/kilkanaście lat uzbieramy ;D Ale obczaję te marki co mi podałeś.
  • Odpowiedz
A może polecacie jakieś ładne męskie zegarki do kwoty 300? Zdaje sobie sprawę, że dla niektórych mirków nawet 800 to za mało, no ale daleko mi jeszcze do 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CandyCloud: chińczyki też sprzedają podróby "z pudełkiem i certyfikatem". Jak dla mnie to co może potwierdzić prawdziwość to sprawdzenie u zegarmistrza (porządnego...) i faktura zakupu z wiarygodnej firmy.
  • Odpowiedz