Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki siedzące w sprawach custom romów na #xiaomi #miui #redminote3pro #rn3pro

Pytanie numer 1 : Czy takie coś ma racje bytu :http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/how-to/guide-one-click-flash-redmi-note-3-rom-t3411864

Pytanie numer 2 : Czy z romu Global dev a dokładniej MIUI 8 Global 6.7.29|Beta jestem wstanie odblokować bootloader (pozwolenie już mam :D)

Pytanie numer 3 : Czy da się zrootować MIUI 8 Global 6.7.29|Beta ?

Pytanie numer 4 : Do wszystkiego co chce osiągnąć potrzebuję unlocka tylko jest pewien problem gdy włączyłem sobie Mi Unlock i zalogowałem się na konto na które otrzymałem pozwolenie wyskakuje mi taki oto kwiatek : Sprawa o tyle dziwna, że nawet nie podłączyłem jeszcze telefonu do komputera :D Co mam z tym począć ?

System jakim obecnie dysponuje to Windows 7 x64.
  • 5
  • Odpowiedz
@dawid-dobrzeniecki-31: 1. Ma racje bytu. To popularny model więc takie toolkity są normalne. W mojej opinii lepiej samemu instalować z poziomu twrp.
2. Zaleca się rom dev do odblokowania, w tym modelu niekoniecznie musi byćdev, więc pewnie można i na tym. Kwestia pobrania najnowszego programu do odblokowania
3. Jak zrobisz unlock i wgrasz twrp to sobie wgrywasz paczę supersu i już.
4. Nic nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz