Wpis z mikrobloga

to jest dramat krwua!

Ja prdl jak mi skoczył poziom #mizoginia czytając komentarze #logikarozowychpaskow do wpisu .

Jedna przez drugą mirabelcie zapewniają, że przedtem był nudziarzem, a teraz ma ciekawą pasję. A fakty są jakie są: na szybowiec będzie mógł sobie kilka razy do roku pozwolić, a jak zrobi pilotaż to polata sobie od wielkiego dzwonu.
Wypożyczenie z aeroklubu kosztuje, benzyna lotnicza kosztuje, samolotu nie kupi sobie. Ale ma nadal swoją pasję której się oddaje - klejenie szybowców.

I mierzi go ten nagły amok kobiet, które do nie dawna go zauważały. A ja nie mogę z obrzydzenia wyjść że tutaj mirabelki takie same. Na słowo pilot po nogach im cieknie lepki śluz, i człowieka uważają za ciekawego, ale jego główną pasję uważają za nudziarstwo. I mają w pizzzzie że latać będzie rzadko, tak by uprawnień nie stracić, a kleić będzie codzień po pracy, a w każdy weekend puszczać na łące. To jest dramat. Materialistki. Łatwe dziewczyny. Blachary i karyny. Kara boża na was przyjdzie #rozowepaski

Żal dupe ściska.

#gorzkiezale #stulejacontent #tfwnogf #modelarstwo #rakcontent
Impresjonista - to jest dramat krwua!

Ja prdl jak mi skoczył poziom #mizoginia czy...

źródło: comment_5aldgoRKuTFD7Hx8AeQRx4oSmqyQfufj.jpg

Pobierz
  • 54
@Impresjonista: Jest gorzej niż myślisz................w swoim nie krótkim życiu poznałem wiele kobiet ( nie przechwalam się, nie dotyczy to związków co znajomości )
Ciężko by zliczyć ile, ale wiem jedno 3 kobiety miały jakąś pasję.....taką prawdziwą, coś o czym myślały w pracy, coś czego nie mogły się doczekać..... konkretnie była to 2x fotografia i 1x wędrówki górskie

Kobiety, co trzeba przyznaje z bólem serca są niestety nudne do bólu....owszem, bywają szalone
@Impresjonista: mnie w tamtym wpisie śmieszyło stwierdzenie, że modelarstwo jest złe bo to wydawanie pieniędzy na pierdoły. Każde hobby można do tego sprowadzić. Skoro gość wydaje swoją kasę na to co lubi, a nie na dom, żonę, dzieci, kredyt itp. to jest dziecinnym #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam składam modele samolotów rc i faktycznie dla osoby postronnej to jest nudne hobby. Nie zgodzę się natomiast, że
@Impresjonista: Pasją kobiet jest niszczenie pasji mężczyzny :D

A tak na serio.
Moja obserwacja jest tak że o atrakcyjności mężczyźni decyduje głównie zdolność mężczyzny do wywierania wpływu na innych.

Źródło tego może być dowolne
- kasa/władza wynikająca z hierarchii, rozumiana potocznie
- przewodzenie grupie osób w sposób charyzmatyczny
- bycie gwiazdą dowolnego rodzaju - sam wpływ na ludzi ma znaczenie
- osiągnięcia, np. sportowe
- wywierania wpływu poprzez posiadanie wyjątkowych cech,
@l1ght: nie wiem, ja to też trafiam na takie co wyżej srają niż dupę mają. Ja nie wiem skąd się to dziewczynom bierze, w stosunku co sobą oferują to ich wymagania są absurdalne. No sorry, tutaj też jedna z drugą pilnują bachory za pieniądze i cały dzień na mirko siedzą a jak zagadać na priv, to teneryfa w wakacje ma być i 6k ma być. Nie tędy droga. Jeszcze kilka lat
@Impresjonista:

A fakty są jakie są: na szybowiec będzie mógł sobie kilka razy do roku pozwolić, a jak zrobi pilotaż to polata sobie od wielkiego dzwonu.

Wypożyczenie z aeroklubu kosztuje, benzyna lotnicza kosztuje,


Paliwo do szybowca?