Wpis z mikrobloga

Kocham moją żonę za nie postępowanie w myśl #logikarozowychpaskow.
Siedzę w robocie, dzwoni i mówi ze gość nie mógł wymanewrować na parkingu, chciała mu zjechać i przytargał delikatnie zaparkowane auto. Poczekała na właściciela, a nie #!$%@?ła jak Janusze śmierdzący i pyta mnie czy ma się dogadać czy pisać. Pytam jakie straty, a ona, że tylko rysy zero wgnieceń element do malowania bo widać podkład, typ chce 300 do łapy albo piszemy. Powiedziałem ze ma pisać, ona na to "dzięki pa " i się rozłączyła. Za chwile dzwoni i mówi, że nie miała kwitów od auta i że dała mu numer i się ustawimy na jutro.

Niby nic, ale #!$%@? żadnego jęczenia, płaczu, pytań typu "Miś co teraz, ratunku?" Próśb typu przyjedź, ratuj itp. Konkret,wyceniła mu szkodę ( ͡ ͜ʖ ͡) dogadała się pomimo braku dokumentów. Dobrze ją wyszkoliłem ( ͡º ͜ʖ͡º) i teraz mam święty spokój.
Zapomniałem dodać, że wszystko ogarnęła z rocznym synkiem na rękach, kocham te kobietę.
#truestory
  • 81
  • Odpowiedz
@eoeoeo: #!$%@? mnie wieczne sugerowanie, że kobiety z założenia są niedorozwinięte, a jak juz któraś coś osiągnie, albo przynajmniej czegoś nie #!$%@?, to juz zasługa samca alfa, który się przy niej znalazł.
  • Odpowiedz
@eoeoeo: jestem pewny, że gdyby nie moja wiedza z zakresu lakiernictwa, która jej przekazałem przy okazji innych tematów nie zrobiła by gościowi wyceny i nie oceniła strat tak rzeczowo, ta wiedza wpłynęła na odpowiednią ocenę sytuacji i brak paniki i nerwów.
Jestem pewien, że ludzie, którzy żyją razem ponad 10 lat kształtują się i szkolą się nawzajem przejmując od siebie pewne wzorce zachowań i cechy jak opanowanie, spokój, rzeczowość.
Gorsza, głupsza?
  • Odpowiedz
@eoeoeo: No i wyszła feministka z worka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie nie wkorwia, że dzięki niej odnajduje się w temacie gotowania i potrafię cos więcej, niż ugotować wodę, wyszkoliła mnie w tym temacie perfekcyjnie i nawet babkę piaskową zrobię, jak się ludzie szanują i kochają znają swoją wartość i są "równymi" partnerami to nie maja takiego bólu dupy
konto_darmowe - @eoeoeo: No i wyszła feministka z worka ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Mnie nie wkorwia...

źródło: comment_MQIIVEVbSAOtJ7DwxjcOaGT82nmYiC9i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@eoeoeo: jak miałem tu konto na chleb mówiłaś peb, współczuje Twojemu partnerowi o ile znalazł się taki, jesteś idealnym przykładem logiki różowych pasków, uczepić się jednego słowa i inba gotowa, smutne musi być Twoje życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@eoeoeo: kretynem mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) będę musiał to zgłosić. Zabrakło argumentów czy obrażasz mnie bo jesteś źle wychowana z domu? Przepraszam, Ciebie pewnie nie "wychowywano" bo uderzało by to w Twoja godność kobiety silnej i niezależnej. Chyba trafiłem i zabolało, przykro mi.

Popatrz sobie jak rozmawia kretyn z "wyszkoloną kobieta".
Wystarczy się szanować nawzajem. Proponuje popatrzeć na relacje z ludźmi inaczej niż przez pryzmat uciskanych
konto_darmowe - @eoeoeo: kretynem mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) będę musiał to zgłosić. Zabrakło...

źródło: comment_qFLX5oMPID4PntLnkF9DKk3dCmmDV2x4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@eoeoeo: psa się tresuje, a z takim podejściem do słowa "szkolenie" nie wróżę Ci rozwoju, na przykład zawodowego.

Szef: Pani eoeoeo zapraszam na szkolenie z obsługi partnerów biznesowych w środę popołudniu.
Eoeoeo: nie jestem psem szowinistyczna świnio!!!!

Polemika z Tobą to czas bezpowrotnie stracony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@konto_darmowe: a moim zdaniem, to tylko na Mirko takie historie mają jakąś siłę przebicia i pokazania, że są NORMALNE kobiety. Bo to nie jest jakaś sytuacja pokazująca, że jest ona niesamowita, ale właśnie normalna. na tle historii o bolcach i logikach rozowych paskow, takie wpisy rzeczywiście wyglądają jak unikalne. :)
  • Odpowiedz
@konto_darmowe: Wykop to jednak dziwne miejsce, celebracja jakby wynalazła lek na raka, a zrobiła to co każda kobieta z prawem jazdy dłużej niż 2 lata. Fajnie, że ją pochwaliłeś i doceniłeś, osobiście by wystarczyło, ale nie ma co robić z niej ewenementu bo nim nie jest.
  • Odpowiedz