Wpis z mikrobloga

@gaily: Ale płaci się czesne tylko w WSTI. Przynajmniej tak się doczytałem. Nie wiem czy teraz wybrać darmowe Wsiz czy płatne WSTI. Nie wiem gdzie jest lepszy poziom nauczania i czy się różni za bradzo od siebie.
@gaily: Mam mniej więcej tak samo do Bielska jak i do Katowic. Ale wydaje mi się, że kierunki(specjalicaje) w Bielsku są ciekawsze niż w gwsh. Pytanie co lepsze WSTI na dzienne czy WSIZ na dzienne.
@chwed:
@gaily: Nie wiem czy znajdę czas na naukę pracując cały tydzień po 12 godzin za najniższą krajową, bo wątpię, że znajdę lepszą pracę. Pozostaje mi jeszcze informatyka przemysłowa na Politechnice Śląskiej. Darmowa, ale czy warto to nie wiem.
@MrBanana: A nie rozważałeś zaocznie Informatyki na AEI? O tych uczelniach nie wiem na tyle dużo żeby rzetelnie je porównać, więc wolę się nie wypowiadać. Zawsze można też iść na polibiedę na wydział elektryczny albo na UŚ.
@MrBanana w teorii przerobisz 80% materialu z dziennych, bo nie ma takich okienek i zajęcia często są od 8 do 20. Ale to nie jest takie istotne, istotne jest to ze w tym czasie możesz pracować i zdobywac doswiadczenie, czego nie zapewni zadna uczelnia