Wpis z mikrobloga

Boże, czemu najlepsze riposty przychodzą po czasie. Ale jestem zły na siebie, że nie ogarnąłem bazy, a może to w sumie dobrze o mnie świadczy, że nie myślę wypokiem 24/7.

Ale do rzeczy. Byłem sobie w castoramie na dużo gabarytowych zakupach. Wziąłem, co miałem do wzięcia i ustawiłem się w kolejce do kasy na dziale budowlanym. Przede mną w kolejce stała jakaś zupełnie przeciętna parka, w trakcie remontu łazienki jak mniemam. Na wózku załadowane drzwi i kleje do glazury.

Oczywiście tempa dzida zamówiła jeszcze płytki, ale pewnie powiedzieli jej, że dowiozą z magazynu i niech poczeka przy kasach. Oczywiście dzidson zamiast poczekać, aż jej dowiozą te płytki to ruszyła do kasy. No i ją zablokowała, bo #!$%@? nie mogła wziąć tych płytek na inny paragon.

Dzida czeka na te płytki, kolejka rośnie, bo oczywiście druga kasa ma przerwę. Rośnie również frustracja dzidy, co powoli zaczyna wylewać na Bogu ducha winną kobiecinę na kasie. Kobiecina próbuje ratować sytuację mówiąc, że może jej skasować nabite rzeczy i jak przyjadą płytki to nabije znowu. Dzida oczywiście NIE I #!$%@? BĘDĘ TU STAŁA I BLOKOWAŁA. USTAWIŁAM SIĘ W KOLEJCE, A TE WASZE #!$%@? MAJSTRY SIĘ #!$%@?Ą, ILE MOŻNA CZEKAĆ. Kobiecina naciska, żeby dzida przepuściła ludzi, co wywołuje jeszcze większą furię, którą wyładowuje połajanką na kasjerce. W końcu nie wytrzymałem i się odezwałem, żeby już #!$%@? odpuściła i przepuściła ludzi, a nie #!$%@? #!$%@?ła niczemu niewinną kasjerkę, bo chciała zaoszczędzić 3,5 minuty.

No i tu pada tekst, którego #!$%@? nie wykorzystałem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- TO NIE JEST TWOJA SPRAWA.

Ja #!$%@?, mogłem zostać bohaterem w swojej Castoramie i zaorać agresywną sukę. Czuje ogromny niedosyt. To tak jakby cały wyścig prowadzić, a na mecie zostać wyprzedzonym przez trzech zawodników.


#coolstory #truestory #castoramaboners #weterynaria #logikarozowychpaskow #pasta
  • 5