Wpis z mikrobloga

@wu_tang_LAN: widzę, że festiwal #!$%@? wciąż na wykopie. Bronią mireczku bo wyznawców samego Islamu jest 1,6 miliarda, a terrorystów jakiś ułamek procenta z tego. Wiem, że fakty i wykop.pl nie mogą iść w parze, więc nie oczekuję, że chociaż zastanowisz się nad idiotyzmem jaki płynie z tego mema. Zapomniałeś o Breiviku? był chrześcijaninem. "Religią pokoju" XDDDDDDDDDD
@wu_tang_LAN: nie doczekam się konkretów z twojej strony? o co ci chodzi? wyraziłem swoje zdanie, poparłem je dowodami. Ty wstawiłeś obrazek, napisałeś co #!$%@? i żebym wyjął kija z dupy. Rozumiem, że to wszystko na co stać prawaków?
@Pogromista: daje 2/10 bo odpisuje

nie jestem żadnym prawakiem, lewakiem ani innym srakiem, bawi mnie każde ugrupowanie i poglądy tak samo.

skoro tak bronisz muslimow i denerwujesz sie ze wrzucam ich do jednego wora to dlaczego z góry zakładasz że jestem prawakiem? masz Ty rigcz?
@wu_tang_LAN: bronie niewinnych ludzi, których prawaki chcieliby spalić na stosie. Nazwałem cię prawakiem, bo zachowałeś się jak prawak. Co więcej 90 ludzi poszło za tobą. 90 ludzi kompletnie niedoinformowanych, żyjących w swoich czterech ścianach, czerpiących informacje z gowno portali. Nie pozdrawiam