Wpis z mikrobloga

I niech ktoś mi tu powie, że Play nie jest najzajebistszym operatorem w kraju.
Mam kartę, jestem niezwiązany umową. Płacę 16 zł(!XD) miesięcznie za co mam:
Darmowe rozmowy do play
Darmowe smsy do play
Co miesiąc 1GB internetu za darmo
Za 9 zł kupuję sobie kolejne 2GB internetu, co daje mi 3GB miesięcznie
Do niedawna, przez chyba ponad pół roku pakiet 10GB był za 10 zł, co skumulowało mi niewykorzystane 40GB które wciąż mam na koncie i z których korzystam.

Zostaje 7 zł. No to sms do innych sieci wychodzi mi 9 gr, minuta 29 gr, z czego praktycznie do innych sieci nie dzwonię bo znajomi, rodzina, dziewczyna. Wszyscy play. Na studencką kieszeń przezajebiście.

Ale teraz najważniejsze:
Play postanowiło wykorzystać fakt, że wszyscy muszą zarejestrować numer. Jak? Pewnie chcą się nachapać. Rejestrowałem numer 2 lata temu, dzisiaj dostałem wiadomość: Zarejestruj numer i wpisz ten kod. Dobra, ale przecie ja już rejestrowałem dawno, pewnie nie zadziała. Ale co tam, spróbuje.
Wpisałem.
100 zł, 10GB internetu i przedłużenie konta na rok. Za darmo tak o. xD

Trzymajcie bojówkarze Play, to dla Was:
http://promocje.play.pl/rejestracja/

#play #cebuladeals #kochamcieplay
JBFC - I niech ktoś mi tu powie, że Play nie jest najzajebistszym operatorem w kraju....

źródło: comment_akK3GoxyV1gpdAss6dgXqUi5Q3hZ3sCd.jpg

Pobierz
  • 202
@JBFC: ja przez ich promocje to przez następny rok w ogóle nie będę musiał doładowywać telefonu.

- oferta PnK Lubię to
- 82zł na koncie głównym
- 422zł na koncie promocyjnym
- 96GB internetu ważne do września
- konto ważne do czerwca 2017
- darmowe rozmowy i smsy w Play
- co miesiąc darmowy 1GB jeszcze przez kilka miesięcy

99% znajomych mam w Play więc kasa z kont praktycznie nie schodzi.
Moi.rodzice o przedluzali ostatnio(rok temu chyba)
umowe(abonament) i mam gorsze warunki niz ludzie teraz na karte z tego co widze xDD
@JBFC: Kurde Mireczku a ja dostałem smsa o treści: "Dziękujemy - zlecenie przyjeto do realizacji. Usluga Bonusy za rejestracje (0.00 PLN) zostanie wlaczona, moze nam to zajac maksymalnie do 24 godzin." ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I niech ktoś mi tu powie, że Play nie jest najzajebistszym operatorem w kraju.


@JBFC: ja ci powiem, pakiet netu w UE kosztuje 49 zł za 300 mega(i to po przecenie!), gdzie w orange to samo kosztuje 15 zł, minuty w roamingu też kosmicznie drogie (orange 0.25zł play 0.54 zł) i ogólnie wyjazd za granicę z play to ciągłe problemy z zasięgiem