Wpis z mikrobloga

  • 391
Małe #rozdajo - Mircy, pijcie ze mno kompot. Piąty tydzień bujam się po Indiach. Zaraz powrót i mam nadzieję, że mi firma w międzyczasie nie zbankrutowała :). Wśród plusujących rozlosuję jakiś drobiazg z tego końca świata.

Po powrocie ruszamy z długo planowanym sklepem internetowym. Może pomożecie z nazwą (też jakiś prezent się znajdzie :) ) ?. Sklep związany będzie z firmą Futunext (Twój inteligentny dom :) ). Poza urządzeniami typu smart Home/smart living będą też książki, kursy, szkolenia, związane z nowoczesnym domem (szeroko pojęte #budownictwo). Myślałem o prostej nazwie typu nowoczesnydom.pl ale Wy na pewno znajdziecie coś lepszego!

Ps. Na zdjęciu najlepszy hotel na kwadracie.
Pobierz
źródło: comment_2nJzgxUCyms16iG5NJvUcogu8pYJBKCm.jpg
  • 38
@MarianKolasa
@telestonoga
Dzięki za te propozycje. Taka ogólna uwaga. Rzeczy związane z inteligentnym domem będą tylko dział sklepu, a całość ma się jednak wiązac z mądrym, i nowoczesnym budowaniem domu. Nacisk będzie na wiedzę, czyli ksiazki, kursy, szkolenia.
domyjutra.pl :) ewentualnie zbudujjutro.pl albo budujprzyszlosc.pl - choć to pierwsze mnie podoba się najbardziej
mój niebieski był rok temu w Indiach, zakochał się po uszy! za dwa tygodnie ma urodziny wiec może akurat coś ładnego siądzie ()